reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
Dzięki za podzielenie się informacjami.Powiedzcie mi czy cwiczycie w ciąży ?Te takie specjalne ćwiczenia dla ciężarnych ?Ja nie cwiczylam w poprzednich ciazach i nie wiem czy to pomaga (zeby szybko sie rodzilo i nie bolalo)czy tylko żeby być w formie?Mięśnie Kegła mam juz tak po porodach obluzowane ze od lat z wkładkami chodzie.
Ja chodze z kijkami juz od dłuższego czasu i teraz też. 2-3 razy w tyg po 1,5-2 godziny. Muszę powiedziec że nie bolą mnie biodra co było koszmarem w poprzedniej ciąży, ale tez nie chce mi się jeść chyba dlatego, że zazwyczaj zajadałam nudę a tak jak jestem w ruchu to mniej kusi. I dobrze bo ta ciaze zaczęłam z większą wagą niz poprzednio i nie chce za duzo przytyc bo potem trudno mi zrzucic. Te kijki mi bardzo w tym pomogły, tyle ze przez lockdown znowu waga piszla w gore....
Nic innego nie cwicze.
 
U mnie już po pierwszym porodzie tak zostało. Także przed każdym porodem wygolona własnoręcznie prawie od 25 lat.😊😉Mimo wielkich bebzonow jakoś zdawałam radę po omacku. Omiotlam wzrokiem czy nie trzeba poprawek przy użyciu lusterka i ok😉
Tak końcówka ciąży najciężej, ale i po palcu da radę 😂
 
Kurcze nie nadążam z czytaniem tak Was poniosło [emoji13]
Piłam zakwas w ciąży, wyniki miałam dobre. Po cc anemia, dostałam żelazo, nie dałam rady go zazywac tak mnie bolał żołądek przeszłam na zakwas, po 2 msc morfologia idealna, polecam.
Tojaka, Kwiatek- śliczne bobasy[emoji7][emoji173][emoji173]
@Mamapo40 u nas jest teraz wirus takiej jelitówki biegunka +gardło, niekoniecznie Covid, zawsze taki był w tym okresie.
Możesz zażyć węgiel, mi przeszlo po 2 dniach.
 
reklama
Kurcze nie nadążam z czytaniem tak Was poniosło [emoji13]
Piłam zakwas w ciąży, wyniki miałam dobre. Po cc anemia, dostałam żelazo, nie dałam rady go zazywac tak mnie bolał żołądek przeszłam na zakwas, po 2 msc morfologia idealna, polecam.
Tojaka, Kwiatek- śliczne bobasy[emoji7][emoji173][emoji173]
@Mamapo40 u nas jest teraz wirus takiej jelitówki biegunka +gardło, niekoniecznie Covid, zawsze taki był w tym okresie.
Możesz zażyć węgiel, mi przeszlo po 2 dniach.
O dziękuję Ci jak jutro będzie bez zmian to idę do lekarza , nie chce ryzykować.
 
Do góry