reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
Infekcja przy goleniu? Gole się od lat na zero 😃
A ja mam problem , nawet brwi czy wasik to sie potrafi zaognic, mam szczescie bo mam malo prawie wcale na nogach, corka delikatna po mnie a owlosiona... masakra.
Jak znam życie to przeniose z parę dni.Nie chciałam na lato wolałabym tak marzec.
Ja mam jesienne, wiosen e i letnie dziecko. Ze starszymi bylo ciezej z ubrankami bo kurteczki , kombinezoki ...na chwile. W lipcu pare ubranek i bodziakow i ok.
 
Kurcze od poniedziałku jak zjadłam obiad męczy mnie biegunka😖. Przepraszam za obrzydzanie, ale to nie jest tak , że cały czas tylko jak idę siku to ze mnie leci....piję duże ilości wody , ale jutro zadzwonię do lekarza , bo ani nic takiego nie zjadłam ani nie wypiłam. Mężowi nic nie jest, bo już myślałam , że to może salmonella, ale jemy obydwoje to samo więc jego też by dopadło. Nigdzie nie chodzę za specjalnie więc Covid raczej też odpada .
Czy to może wynikać ze zmiany "witamin" PrenatalDuo na Femibion 2?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Hej dziewczyny. Poniżej moj przepis na zakwas z buraków dla zainteresowanych. 2 lub 2,5 kg burakow, 20 ziaren ziele angielskie, 30 ziaren czarnego pieprzu, 4 marchewki ,1 jablko; 0,5 glowki czosnku, jeszcze 5,6 liści laurowych. Na 1 l wody przegotowanej ostudzonej 20 g soli klodawskiej (najlepiej zielone opakowanie ).Wszystko kroje w cienkie paski do słoika. Ja mam sloik 5 litrowy. Potem zalewam woda z sola az do nakretki i gotowe po 5-6 dniach.W trakcie Nie otwierac!!! .Smacznego ☺
Mi wychodzi po zlaniu ok 2-2,5 l soku.
Gdzie to trzymax jak zrobisz?
No I ile tego pijesz dziennie?
Szklankę?
 
Maja zpomnialam napisać... ja trzymam w spiżarni. Ale taki zakrecony słoj mozna trzymać na blacie ( nie w słońcu). A moja sasiadka trzyma na ziemi. Potem po zlaniu trzeba trzymać w lodowce. Ja pije tak 2/3 szklanki ale zawsze dolewam troszkę cieplej wody z czajnika (za zimne dla mnie od razu z lodowki) a staram się wypić przed pracą.
Gdzie to trzymax jak zrobisz?
No I ile tego pijesz dziennie?
Szklankę?
 
reklama
Do góry