reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
To Ty malolata jestes jak tam łysa

Ja to robiłam na badania i do bikini co skutkowało potem maściami itp. W ciąży się tego bałam na dodatek teraz nagonka na golące, naczytałam się i też obawiałam czy nie będą pouczać, że to nie zdrowe.
Kiedyś było inaczej, słyszałam o takich co im gin potrafił przywalić, że nie wygolone.
Jak nie zrobisz to stres 🙄
Położna mi tłumaczyła, że one używają specjalnych sterylizowanych maszynek jak trzeba i nie można ryzykować. Zresztą gdzieś był artykuł mamy ginekolog na ten temat też.
Po porodzie u mnie i tak lepiej to wygląda przystrzyżone niż zaognione i pełne krost 🙈
Właśnie Asia, dostalas@?
Netka daj znać co u was!
Teredka bo Ty musisz tu zaglądać regularnie😂
Kwiatek jak tam u was z jedzeniem itp?
Dziewczyny jak tam wokół was z covidem?
U nas nie ma przypadków a mamy czerwona strefę, w regionie jest ogrom ale skumulowalo się dość daleko od nas i płacimy i za nich.
Już mi się marzy i sni ta stara normalność.
 
U nas na moje prywatne oko to niby nic się nie dzieje ale jesteśmy zamknięci od tego poniedziałku. Od soboty ponoć cała Polska. Ciekawa jestem jak wygląda sytuacja w naszych szpitalach? Już mam mętlik w głowie.
 
Kurcze od poniedziałku jak zjadłam obiad męczy mnie biegunka😖. Przepraszam za obrzydzanie, ale to nie jest tak , że cały czas tylko jak idę siku to ze mnie leci....piję duże ilości wody , ale jutro zadzwonię do lekarza , bo ani nic takiego nie zjadłam ani nie wypiłam. Mężowi nic nie jest, bo już myślałam , że to może salmonella, ale jemy obydwoje to samo więc jego też by dopadło. Nigdzie nie chodzę za specjalnie więc Covid raczej też odpada .
Czy to może wynikać ze zmiany "witamin" PrenatalDuo na Femibion 2?
W którym jesteś tygodniu ciąży ?
 
U nas na moje prywatne oko to niby nic się nie dzieje ale jesteśmy zamknięci od tego poniedziałku. Od soboty ponoć cała Polska. Ciekawa jestem jak wygląda sytuacja w naszych szpitalach? Już mam mętlik w głowie.

Wczoraj rozmawiałam z koleżanką, która pracuje na covidovym i mówi, że jest masakra, że każą dorabiać miejsca a personelu brak.
Czyli to co mówią w TV wygląda na prawdę w tym temacie.
 
U nas na moje prywatne oko to niby nic się nie dzieje ale jesteśmy zamknięci od tego poniedziałku. Od soboty ponoć cała Polska. Ciekawa jestem jak wygląda sytuacja w naszych szpitalach? Już mam mętlik w głowie.
Ja się dowiedziałam ze moje 10 letnie tez ma zdalne od poniedziałku.Teraz będę mieć 10 i 12 latka w domu.Ehh będą znowu klotnie.
Mam nadzieje ze komunie przeloza bo nie uśmiecha mi się w kościele z takim brzuchem Siedzieć.Rok temu syn miał przełożone na koniec sierpnia.Może i w tym roku tez się tak uda?Nie planowalismy żadnych lokali wiec mi to tam nawet na rękę by bylo.
 
reklama
Dzięki za podzielenie się informacjami.Powiedzcie mi czy cwiczycie w ciąży ?Te takie specjalne ćwiczenia dla ciężarnych ?Ja nie cwiczylam w poprzednich ciazach i nie wiem czy to pomaga (zeby szybko sie rodzilo i nie bolalo)czy tylko żeby być w formie?Mięśnie Kegła mam juz tak po porodach obluzowane ze od lat z wkładkami chodzie.
Ja mięśniz Kegla ćwiczyłam i tyle, żadnych masaży, oliwek iie stosowałam...
 
Do góry