reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
Ja nie planuje robić dodatkowych testów, bo nie przekonuje mnie spokój po wykluczeniu jednego typu chorób (genetycznych) jest jeszcze wiele rodzajów schorzeń.. i żaden test mnie nie zapewni o 100% zdrowia dziecka. Chciałabym żeby było zdrowe, jak każda z nas..
To dziecko to dla mnie cud, wywalczony przez nas przez lata i będę kochać czy zdrowe czy chore. Jakieś dodatkowe badania myślę, że tylko jeśli okazałoby się że trzeba szybko działać z jakąś interwencją medyczną, w moim łonie lub tuż po narodzeniu.
Brumba, a czy test Pappa będziesz robić? Ja zobaczę co będzie w poniedziałek, Ale wiem, że test Pappa też nie jest 100%.Jego wyniki kłamią, to wiem nie tylko na naszym forum. Na stronie mamaginekolog.pl,tam lekarka też o tym pisze. Właśnie tyle się naczekałyśmy, na cud i już kochamy. Dobranoc kochana
 
Ja nie planuje robić dodatkowych testów, bo nie przekonuje mnie spokój po wykluczeniu jednego typu chorób (genetycznych) jest jeszcze wiele rodzajów schorzeń.. i żaden test mnie nie zapewni o 100% zdrowia dziecka. Chciałabym żeby było zdrowe, jak każda z nas..
To dziecko to dla mnie cud, wywalczony przez nas przez lata i będę kochać czy zdrowe czy chore. Jakieś dodatkowe badania myślę, że tylko jeśli okazałoby się że trzeba szybko działać z jakąś interwencją medyczną, w moim łonie lub tuż po narodzeniu.
Zgadza się. Tyle że bez badań nie znamy schorzenia i nie możemy interweniować w żaden sposób :( poza tym test podwójny plus test wolnego DNA płodu i badanie USG daje nam niemalże pełen obraz zdrowia naszego dziecka. Twój sposób myślenia to tak jakbyśmy zrezygnowały z badań krwi, USG piersi albo z cytologii bo przecież mogą dotknąć nas inne choroby. Oczywiście, że mogą. Ale staramy się monitorować i wykluczac. Im więcej uda się wykluczyć tym lepiej. I nie ma znaczenia czy chodzi o zdrowie naszych dzieci czy nas samych. Podobno nie ma ludzi zdrowych. Są tylko nie przebadani.
 
Brumba, a czy test Pappa będziesz robić? Ja zobaczę co będzie w poniedziałek, Ale wiem, że test Pappa też nie jest 100%.Jego wyniki kłamią, to wiem nie tylko na naszym forum. Na stronie mamaginekolog.pl,tam lekarka też o tym pisze. Właśnie tyle się naczekałyśmy, na cud i już kochamy. Dobranoc kochana
My już po terminie testu Pappa i nie robiłam całości tylko szczegółowe usg.
Pappa to w dużej mierze statystyki które potrafią zasiać wiele niepokoju, często zupełnie niepotrzebnie. Ma też swoje plusy które mnie jednak nie skłoniły do zrobienia tego testu. Tak, ja kocham od " dwóch kresek" :biggrin2:
 
Dziewczyny, nie wiecie co moze byc przyczyna silnych bólów brzucha a raczej podbrzusza? 23.02 miałam łyżeczkowanie, 25.03 byłam u ginekologa na kontroli i było ok. Boli mnie bardzo od 3 dni. Myślałam że na @ ale trzy dni boli i nadal nic. Pierwsza @ po poronieniu jest jakas inna? Bardziej bolesna?
 
Cześć Dziewczyny, jakoś nie mogłam się zebrać żeby napisać.
U mnie niestety się nie udało ;(
Trzymam za Was mocno kciuki za starające się aby w końcu spełniły się Wasze upragnione dwie kreski, za przyszłe Mamusie aby Wasze fasolki rosły zdrowo a Wy żebyście były najszczęśliwszymi Mamusiami na świecie :)
Trzymajcie się mocno, dziękuje za wsparcie i będę tu czasem do Was zaglądać.
 
Simona jak to ?? Jakie byly twoje wyniki hcg ? Krwawilas dalej ??? Przykro mi kochana trzymaj sie

Ja za godzine mam usg to tez zobacze czy wogole jest szansa ...
 
Simona jak to ?? Jakie byly twoje wyniki hcg ? Krwawilas dalej ??? Przykro mi kochana trzymaj sie

Ja za godzine mam usg to tez zobacze czy wogole jest szansa ...

Właśnie wyniki bhcg były dobre, przerastało prawidłowo ale niestety krwawienia miałam coraz mocniejsze .
Będzie dobrze, myśl pozytywnie, będę mocno trzymać kciuki !
 
reklama
Do góry