reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Zazdroszczę Ci że potrafisz...ja za każdym razem myślę o wszelkich możliwych zagrożeniach...czasem myślę że to przez to że jestem dzieckiem lekarzy i od dziecka wiedziałam "więcej" niż inne dzieci i w domu przy obiedzie rozmawiało się głównie o chorobach :( najpierw rodzice, a później już razem ze starszym rodzeństwem.
Później moi rodzice robili moim dzieciom wszelkie możliwe badania - na wszelki wypadek...lepiej dmuchać na zimne...
Czasem nadmiar wiedzy może szkodzić :)
Choć muszę przyznać że kilka razy gdyby nie ich zapobiegliwość i doświadczenie bylibyśmy w kłopotach...bo niestety z wiedzą i zaangażowaniem lekarzy bywa różnie...a babcia nic nie przeoczy :)
 
reklama
Dziewczyny, nie wiecie co moze byc przyczyna silnych bólów brzucha a raczej podbrzusza? 23.02 miałam łyżeczkowanie, 25.03 byłam u ginekologa na kontroli i było ok. Boli mnie bardzo od 3 dni. Myślałam że na @ ale trzy dni boli i nadal nic. Pierwsza @ po poronieniu jest jakas inna? Bardziej bolesna?
Wiesz co ja miałam poronienie w styczniu 02.01 i miesiaczke dostałam 26.02 i była ona wywoływana bolał mnie brzuch i była mega obfita bardzo nosiłam duże wkładki jak po porodzie i one przemalaky ponoć czasem ten pierwszy jest bolący czasem taki sam jak przed ciąża tez miałam łyżeczkowanie gdyż straciłam w 17 tc i musieli resztki łożyska chyba czyścić. Jeśli masz kochana obawy to idź do lekarza.
 
Jestem po usg. Pecherzyka nie widac. Endometrium ladne ciazowe 23mm macica powiekszona AP 56 (3 tyg wczesniej bylo AP43) . Musze ta bete zrobic zeby wiedziec - wyniki beda wieczorem. Babka mnie do immunologa wysyla
Super że emdometrium dobrze wróży. Daj znać jak beta. A dlaczego do immunologa masz się udać?
 
Byłam o 7 robić ta betę czekam na wynik i serio nie robię nadziei przecież test by tez pokazał dwie kreski. I może jutro do gin po leki na wywołanie zobaczymy
Mnie sikacze zawsze pokazywały jak jest ale mam znajomą która mówiła, że dwa razy nie pokazały ciąży a była i dopiero beta ujawniła prawdę ;)
 
Witajcie nie bylo mnie pol dnia ,a tu lektury tyle do czytania.Relaksuje sie z mala kawka ,ale ide do ubikacji I pray podcieraniu troche krwi .I wiecie tak sobie mysle tu czlowiek mysli o badaniach ,a tu z drugiej strony do konca czloeiek nie wie jak sie potoczy to wszystko.
Brumba chyba bym musiala sir uczyc of Ciebie spokoju (oj a to mi by sie sprzydalo)
Ogolnie tez wolalabym jakies badania zrobic
Jestem padnieta I trzymajmy sir tu cieplo dziewczyny I co bo kto jak nie my .
Opisxe Wam po krotce tylko taka historie.Gdzies z 16lat przyjaznie sie z babka starsza ode mnie o 10lat .Wiecie ,ze ciaza nas poroznila .Wprost mi powiedziala ,ze nie umie tego zaakceptowac .Ze praca itp.,tyle lat naprawde dostawalam od niej wsparcie ,a w tej sytuacji sie nie sprawdzila.Nawet nie pofatyguje sue zadzwonić .Wysłała vodsapa czy żyje .Dlatego dla mnie ważne jest to forum bo tu chociaż mamy inne zdania to jednak się tak nie hejtujemy.
 
maja czego ona nie moze zaakceptowac ? tego ze w ciazy jestes ?? przeciez to glupie .. co jej do tego w sumie ...
no i naprawde mam nadzieje ze z ta krwia to nic takiego ... wiem ze latwo mowic :( od 2 dni stres z powodu plamienia mam taki sam :( :(
kiedy masz gina ?
 
reklama
Cześć Dziewczyny, jakoś nie mogłam się zebrać żeby napisać.
U mnie niestety się nie udało ;(
Trzymam za Was mocno kciuki za starające się aby w końcu spełniły się Wasze upragnione dwie kreski, za przyszłe Mamusie aby Wasze fasolki rosły zdrowo a Wy żebyście były najszczęśliwszymi Mamusiami na świecie :)
Trzymajcie się mocno, dziękuje za wsparcie i będę tu czasem do Was zaglądać.
Przykro mi. Tule.
 
Do góry