reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Cześć dziewczyny , ja obecnie po wlewie z intralipidu. Stymuluje , ciekawie czy to coś da i zobaczę w końcu te dwie kreski. Może te komórki NK faktycznie spadną. A może to zupełnie nic nie da .
W desperacji człowiek zrobi wszystko.
Pozdrawiam wszystkich , buziaki
 
reklama
Cześć dziewczyny , ja obecnie po wlewie z intralipidu. Stymuluje , ciekawie czy to coś da i zobaczę w końcu te dwie kreski. Może te komórki NK faktycznie spadną. A może to zupełnie nic nie da .
W desperacji człowiek zrobi wszystko.
Pozdrawiam wszystkich , buziaki
To trzymam mocno kciuki, żeby się teraz udało.:-) :) to na obniżenie komórek nk ten intralipid? Mnie groziło szczepienie limficytami męża na 0% allo mlr ale nie zdążyłam bo okazało się że jestem w ciąży;)
 
A nie chcesz zrobić sobie bety? Już miałabyś jakiś obraz.. jak wychodziły mi sikacze na" tak" to od razu jechałam na betę, za dwa dni kolejna i za dwa kolejna. I jak te trzy dobrze mi rosły to łapałam się nadzei a dwa razy miałam tak, że trzecia beta już spadała.. to już wiedziałam że to biochemiczna.. miałam cykle okolo 28 dniowe i też 3 dni przed, brązowe plamienie. I tez w tych cyklach kiedy zachodziłam to tych plamień nie było..
Wiesz ja poroniłam w 17 tc kurczę miesiaczke po nim miałam wywołana duphastonem i teraz niby był pęcherzyk spory ale nie wiem czy pękł bo w piątek tez jakiś był niby pęcherzyk kurczę nie wiem czy cykle po poronieniu i łyżeczkowaniu się zmienia czy wraca normalny ??? Dziś bety nie zrobiłam poczekam z tym jeszcze pare dni może :(
 
A nie chcesz zrobić sobie bety? Już miałabyś jakiś obraz.. jak wychodziły mi sikacze na" tak" to od razu jechałam na betę, za dwa dni kolejna i za dwa kolejna. I jak te trzy dobrze mi rosły to łapałam się nadzei a dwa razy miałam tak, że trzecia beta już spadała.. to już wiedziałam że to biochemiczna.. miałam cykle okolo 28 dniowe i też 3 dni przed, brązowe plamienie. I tez w tych cyklach kiedy zachodziłam to tych plamień nie było..
ja teraz zrezygnowalam z badania bety , zrobilam raz 2 dni pozniej tylko test jeszcze zrobilam zeby zobaczyc czy rosnie i wiecej nic :( zeby wlasnie nie denerowawac sie :) 2 ostatnie razy beta nie przyrastala dobrze wiec stres byl :( no coz co bedzie to bedzie teraz wszystko w rekach Najwyzszego :) ja oprocz uwazania na siebie i brania witamin juz nic wiecej nie moge zrobic :(
 
Wiesz ja poroniłam w 17 tc kurczę miesiaczke po nim miałam wywołana duphastonem i teraz niby był pęcherzyk spory ale nie wiem czy pękł bo w piątek tez jakiś był niby pęcherzyk kurczę nie wiem czy cykle po poronieniu i łyżeczkowaniu się zmienia czy wraca normalny ??? Dziś bety nie zrobiłam poczekam z tym jeszcze pare dni może :(
Współczuję Ci bardzo. Jestem teraz w 10tc i miałam nadzieję że za 2-3 tygodnie skończy mi się ten najgorszy strach....miałaś wcześniej jakiekolwiek sygnały że coś jest nie w porządku? USG genetyczne było prawidłowe?
Krwawienia? Wiesz dlaczego tak się stało?
 
Współczuję Ci bardzo. Jestem teraz w 10tc i miałam nadzieję że za 2-3 tygodnie skończy mi się ten najgorszy strach....miałaś wcześniej jakiekolwiek sygnały że coś jest nie w porządku? USG genetyczne było prawidłowe?
Krwawienia? Wiesz dlaczego tak się stało?
Ja kochana miałam krwiaka od 10tc dużo stresu w pracy niby leżałam oszczędzałam się ale za mało usg genetyczne było super tylko ten z krwi papa wyszedł słabo wiec robiłam nieinwazyjny test w dniu poronienia przyszedł wynik i synek był zupełnie zdrowy.. dostałam w nocy skurcze ech...
Będzie dobrze kochana u ciebie ❤️Ja miałam pecha i teraz boje się ze będę mieć rozwalone cykle mam zapisane clo w środę zrobię z porannego. Jeśli nie jestem to niech przyjdzie wezmę clo i może się uda.
 
reklama
Ja kochana miałam krwiaka od 10tc dużo stresu w pracy niby leżałam oszczędzałam się ale za mało usg genetyczne było super tylko ten z krwi papa wyszedł słabo wiec robiłam nieinwazyjny test w dniu poronienia przyszedł wynik i synek był zupełnie zdrowy.. dostałam w nocy skurcze ech...
Będzie dobrze kochana u ciebie ❤Ja miałam pecha i teraz boje się ze będę mieć rozwalone cykle mam zapisane clo w środę zrobię z porannego. Jeśli nie jestem to niech przyjdzie wezmę clo i może się uda.
Pecha???? Kochana...tak bardzo Ci współczuję...najgorszemu wrogowi nie życzyłabym takiego "pecha"....szczególnie, że już wiesz że był zdrowy :( nie wyobrażam sobie tego bólu...trzymam kciuki i modlę się żebys nosiła już pod sercem dzieciątko i przeszla przez całą ciążę bez żadnych stresów i problemów. Żeby nam wszystkim się udało. Ale jestem przekonana że dziewczyny po stracie powinny dostać spokój tak szybko jak to możliwe. Tylko dziecko w ramionach może złagodzić ten ból.
Dziękuję Ci Kochana
 
Do góry