reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Wiesz ja poroniłam w 17 tc kurczę miesiaczke po nim miałam wywołana duphastonem i teraz niby był pęcherzyk spory ale nie wiem czy pękł bo w piątek tez jakiś był niby pęcherzyk kurczę nie wiem czy cykle po poronieniu i łyżeczkowaniu się zmienia czy wraca normalny ??? Dziś bety nie zrobiłam poczekam z tym jeszcze pare dni może :(
To strasznie przykre co Cię spotkało..
Nie mam pojęcia czy cykle się zmieniają po poronieniu i łyżeczkowaniu.. poronień mialam kilka a łyżeczkowania ani razu. Wydaje mi się że i tak każdy organizm inaczej...
 
Ostatnia edycja:
reklama
ja teraz zrezygnowalam z badania bety , zrobilam raz 2 dni pozniej tylko test jeszcze zrobilam zeby zobaczyc czy rosnie i wiecej nic :( zeby wlasnie nie denerowawac sie :) 2 ostatnie razy beta nie przyrastala dobrze wiec stres byl :( no coz co bedzie to bedzie teraz wszystko w rekach Najwyzszego :) ja oprocz uwazania na siebie i brania witamin juz nic wiecej nie moge zrobic :(
Oj to fakt, że badanie bety wiążę się z ogromnym stresem, jak ma się już doświadczenie tego że ona nie przerasta właściwie..
Wiem że od nas niewiele zależy, a czekanie bardzo się dłuży.. wierzę że wszystko będzie dobrze:-) :)trzymam mocno:tak:
 
Super ze nie musiałaś , tak na obniżenie NK .
Oj tak, uważam że to błogosławieństwo:-) :)
Komórek NK nigdy nie badałam.. Bo nikt nie zlecił ale wiem, że dziewczyny przy kiepskim wyniku biorą encorton albo inny steryd i też się udaje zapanować nad tymi komórkami. Ja brałam encorton 10 mg do 15 tc więc mam nadzieję że i te komórki ewentualnie ujarzmił;)
 
Ja tak tylko pokrótce. Byłam dzisiaj na pierwszym usg. Zobaczyłam małego człowieczka z głowką , rączkami i nóżkami.
Mierzy 16,9 mm , czyli wg usg 8 i 1 tc, choć wg om 7 i 4 . Tętno 160. :) Dostałam skierowanie na masę badań i usg genetyczne.
Coraz bardziej staje sie realne , że zosstanę mamą w wieku 46 lat ;)
Gratulacje ogromne:-) :) jaki już ludzik duży i serduszko pięknie bije.:)
 
Pecha???? Kochana...tak bardzo Ci współczuję...najgorszemu wrogowi nie życzyłabym takiego "pecha"....szczególnie, że już wiesz że był zdrowy :( nie wyobrażam sobie tego bólu...trzymam kciuki i modlę się żebys nosiła już pod sercem dzieciątko i przeszla przez całą ciążę bez żadnych stresów i problemów. Żeby nam wszystkim się udało. Ale jestem przekonana że dziewczyny po stracie powinny dostać spokój tak szybko jak to możliwe. Tylko dziecko w ramionach może złagodzić ten ból.
Dziękuję Ci Kochana
Tak kochana ból okropny był i jest czasem się pojawia tak nagle, nie wiem skąd czerpie siły chyba z moich dzieci., w styczniu straciłam mojego aniołka i wierze ze uda mi się zajść w ciąże.., dziękuje za cudowne słowa ❤️❤️
 
Oj to fakt, że badanie bety wiążę się z ogromnym stresem, jak ma się już doświadczenie tego że ona nie przerasta właściwie..
Wiem że od nas niewiele zależy, a czekanie bardzo się dłuży.. wierzę że wszystko będzie dobrze:-) :)trzymam mocno:tak:
Brumba ty wiesz jak mnie pocieszyc juz kolejny raz <3. Wtedy bete powtorzylam tylko dzieki Tobie i twoim opowiesciom ze przed 25dc nie wychodzily. Takze trzymaj te kciuki za nas jak najdluzej
 
Witam,
czytam Was od pewnego czasu ale dzisiaj postanowiłam się przedstawić. W wieku 28 lat urodziłam bliźnięta, w wieku 36 córkę, w lutym tego roku poroniłam w 10tc. Mam 40 lat, starania możemy zacząć od czerwca. Z jednej strony jest we mnie ogromna chęć jeszcze raz spróbować, z drugiej ogromny strach i rezygnacja kompletna. Wierzę jednak, że stanę na nogi i będę aktywnie się starać a już dzisiaj wszystkim Wam tutaj kibicuję serdecznie.
Dziekujemy my Tobie tez
 
reklama
Do góry