reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
Nie robi się RTG w ciąży. A co Ci się dzieje?
A brumba po prostu jestem panikara.Przez wiele lat małżeństwa byłam ze nigdy mnie nic nie bolało,twarda ,mąż dużo chorował to ja przywozilam materiał y na budowę , dziś poszłam do ubikacji i zobaczylam coś brązowego przy podcieraniu ,pierwszy raz .Zobaczymy co przyniesie los.A i teraz jak mnie gdzieś coś pierdnie to panukuje
 
A brumba po prostu jestem panikara.Przez wiele lat małżeństwa byłam ze nigdy mnie nic nie bolało,twarda ,mąż dużo chorował to ja przywozilam materiał y na budowę , dziś poszłam do ubikacji i zobaczylam coś brązowego przy podcieraniu ,pierwszy raz .Zobaczymy co przyniesie los.A i teraz jak mnie gdzieś coś pierdnie to panukuje
Maja narazie nie panikuj, Ale bądź czujna. Buziaki pozdrawiam
 
Dziewczyny ile widzicie kreski? Mówią mi ze dwie ale ja nie wiem
 

Załączniki

  • A9128B62-3567-456D-AC09-D7CA5951F975.jpeg
    A9128B62-3567-456D-AC09-D7CA5951F975.jpeg
    617,1 KB · Wyświetleń: 133
  • 702D2E59-1CD1-48F4-998C-12BBE8259769.jpeg
    702D2E59-1CD1-48F4-998C-12BBE8259769.jpeg
    697,7 KB · Wyświetleń: 125
Magdamama ja tam widze cien drugiej kreski zwlaszcza na 1 zdjęciu mam nadzieje ze pojawiła sie w ciagu tego czasu podanego na opakowaniu? Jesli tak to suuper zrob jutro albo pojutrze jeszcze jeden bedziesz miala pewność
Ile jestes dpo ?
 
Ostatnia edycja:
Magda ,a ja nie wiem
Mam pytanie wiecie jak po fachowemu nazywa sie badanie by spr. Magnez itp
Jeszcze jedno cZy mozna spr z krwi cZy nie brakuje w organizmie b6,b12
Cjcialam to posprawdzac
 
reklama
Magda ,a ja nie wiem
Mam pytanie wiecie jak po fachowemu nazywa sie badanie by spr. Magnez itp
Jeszcze jedno cZy mozna spr z krwi cZy nie brakuje w organizmie b6,b12
Cjcialam to posprawdzac
Maju idz do labolatorium i sie zapytaj...kobietki powinny wiedziec...ja jak byłam oststanio w Pl to razem z mezem robilismy pakiet takich badan,bo w pakietach było taniej ale wiadomo my tylko prywatnie mozemy robic wszystkie badania.
 
Do góry