reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Magdamama ja tam widze cien drugiej kreski zwlaszcza na zdjęciu [emoji9] mam nadzieje ze pojawiła sie w ciagu tego czasu podanego na opakowaniu? Jesli tak to suuper zrob jutro albo pojutrze jeszcze jeden bedziesz miala pewność
Ile jestes
Mam 28 dc nie wiem który dpo robiłam teraz ten test i wyszedł negatywny wiec dupa :(
 

Załączniki

  • 69EEAC2D-7FCB-4F46-A43F-F0C86C340D8B.jpeg
    69EEAC2D-7FCB-4F46-A43F-F0C86C340D8B.jpeg
    1,3 MB · Wyświetleń: 96
reklama
Magda ,a ja nie wiem
Mam pytanie wiecie jak po fachowemu nazywa sie badanie by spr. Magnez itp
Jeszcze jedno cZy mozna spr z krwi cZy nie brakuje w organizmie b6,b12
Cjcialam to posprawdzac
Robisz badanie poziomu witamin. W laboratorium beda wiedzieli. Sprawdz koniecznie d3 . Ja mialam duzo za maly dostalam konskie dawki i szybko sie wyrównał poziom.
 
Poczekaj jeszcze z 2 dni i powtorz wiem ze ciezko sie czeka ... ale alternatywa jest tylko hcg z krwii
Mam nadzieje ze testy nie zrobily w balona
Było by za pięknie żeby zajść w ciąże od razu nie wiem tylko dlaczego są różne testy? Masz racje poczekam te dwa dni nie wiem jak po poronieniu będzie z ta @ jak cykl zawsze miałam co 29 dni plamilam 3-5 dni przed okresem a teraz nic totalnie :(
 
A brumba po prostu jestem panikara.Przez wiele lat małżeństwa byłam ze nigdy mnie nic nie bolało,twarda ,mąż dużo chorował to ja przywozilam materiał y na budowę , dziś poszłam do ubikacji i zobaczylam coś brązowego przy podcieraniu ,pierwszy raz .Zobaczymy co przyniesie los.A i teraz jak mnie gdzieś coś pierdnie to panukuje
Pomalutku, staraj się nie stresować. Obserwuj sytuację. Progesteron suplementujesz? A swoją drogą pozazdrościć zdrówka- u nas to ja ciagle mam coś ze zdrowiem.
 
Kobietki mi dzisiaj doszedł progesteron i tym samym zaczeła sie owulka....zaczynamy działac....trzymajcie Kochane kciukasy :)
Super, że masz już progesteron. Tylko nie wprowadzaj go za wcześnie bo działa antykoncepcyjnie- tak mi powiedziała moja poprzednia ginekolog. Dwa dni po owulacji radziła, nie wcześniej..
 
Ostatnia edycja:
Magda ,a ja nie wiem
Mam pytanie wiecie jak po fachowemu nazywa sie badanie by spr. Magnez itp
Jeszcze jedno cZy mozna spr z krwi cZy nie brakuje w organizmie b6,b12
Cjcialam to posprawdzac
Nie wiem czy badanie poziomu magnezu ma swoją osobną nazwę.. ja przynajmniej takiej nie znam i nie pamiętam czy sprawdzałam.. B12 napewno można zbadać, bo badałam a b6 nie wiem, bo nie badałam..:)
 
Ostatnia edycja:
Robisz badanie poziomu witamin. W laboratorium beda wiedzieli. Sprawdz koniecznie d3 . Ja mialam duzo za maly dostalam konskie dawki i szybko sie wyrównał poziom.
Tak D3 mega ważne dla wielu procesów w organiźmie.. A nie znam nikogo kto nie suplementuje i ma wystarczający poziom a wiele moich znajomych badało.. zasadniczo wszyscy mamy niedobory, niestety
 
reklama
Było by za pięknie żeby zajść w ciąże od razu nie wiem tylko dlaczego są różne testy? Masz racje poczekam te dwa dni nie wiem jak po poronieniu będzie z ta @ jak cykl zawsze miałam co 29 dni plamilam 3-5 dni przed okresem a teraz nic totalnie :(
A nie chcesz zrobić sobie bety? Już miałabyś jakiś obraz.. jak wychodziły mi sikacze na" tak" to od razu jechałam na betę, za dwa dni kolejna i za dwa kolejna. I jak te trzy dobrze mi rosły to łapałam się nadzei a dwa razy miałam tak, że trzecia beta już spadała.. to już wiedziałam że to biochemiczna.. miałam cykle okolo 28 dniowe i też 3 dni przed, brązowe plamienie. I tez w tych cyklach kiedy zachodziłam to tych plamień nie było..
 
Ostatnia edycja:
Do góry