reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
Ja tak tylko pokrótce. Byłam dzisiaj na pierwszym usg. Zobaczyłam małego człowieczka z głowką , rączkami i nóżkami.
Mierzy 16,9 mm , czyli wg usg 8 i 1 tc, choć wg om 7 i 4 . Tętno 160. :) Dostałam skierowanie na masę badań i usg genetyczne.
Coraz bardziej staje sie realne , że zosstanę mamą w wieku 46 lat ;)
 
Ja tak tylko pokrótce. Byłam dzisiaj na pierwszym usg. Zobaczyłam małego człowieczka z głowką , rączkami i nóżkami.
Mierzy 16,9 mm , czyli wg usg 8 i 1 tc, choć wg om 7 i 4 . Tętno 160. :) Dostałam skierowanie na masę badań i usg genetyczne.
Coraz bardziej staje sie realne , że zosstanę mamą w wieku 46 lat ;)
Cudne wiesci
Licze na takie same widoki niedlugo..oby
 
zrobilam dzisiaj jeszcze raz test ciazowy ... druga kreska praktycznie tak samo blada o ile nie bardziej jak 3 dni temu :( :( echh znowu stres
 
Ja tak tylko pokrótce. Byłam dzisiaj na pierwszym usg. Zobaczyłam małego człowieczka z głowką , rączkami i nóżkami.
Mierzy 16,9 mm , czyli wg usg 8 i 1 tc, choć wg om 7 i 4 . Tętno 160. :) Dostałam skierowanie na masę badań i usg genetyczne.
Coraz bardziej staje sie realne , że zosstanę mamą w wieku 46 lat ;)
Aga pisz bedziemy sie wspierac w robieniu badan
 
Witam,
czytam Was od pewnego czasu ale dzisiaj postanowiłam się przedstawić. W wieku 28 lat urodziłam bliźnięta, w wieku 36 córkę, w lutym tego roku poroniłam w 10tc. Mam 40 lat, starania możemy zacząć od czerwca. Z jednej strony jest we mnie ogromna chęć jeszcze raz spróbować, z drugiej ogromny strach i rezygnacja kompletna. Wierzę jednak, że stanę na nogi i będę aktywnie się starać a już dzisiaj wszystkim Wam tutaj kibicuję serdecznie.
 
Witam,
czytam Was od pewnego czasu ale dzisiaj postanowiłam się przedstawić. W wieku 28 lat urodziłam bliźnięta, w wieku 36 córkę, w lutym tego roku poroniłam w 10tc. Mam 40 lat, starania możemy zacząć od czerwca. Z jednej strony jest we mnie ogromna chęć jeszcze raz spróbować, z drugiej ogromny strach i rezygnacja kompletna. Wierzę jednak, że stanę na nogi i będę aktywnie się starać a już dzisiaj wszystkim Wam tutaj kibicuję serdecznie.
Hej Tojaka chyba sie znamy z innego forum o poronieniach ciesze sie ze tu trafilas [emoji16]
 
reklama
Witaj babydust to forum bardziej optymistyczne niż tamto o poronieniach a ja teraz potrzebuję dużej dawki optymizmu. Muszę poczuć, że 40 lat to jeszcze nie starość ;)
Tymczasem czekam na pierwszą @ po zabiegu. Taki pierwszy mały kroczek ku normalności.
No i trzymam ciągle kciuki aby przez 9 miesięcy u Ciebie @ nie było
 
Do góry