reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Kurczę dziewczyny, kiedy to się skończy ciagle mam te brązowe plamienia i przynajmniej raz dziennie schodzi troszkę takiej bordowej mazi :( zamiast się cieszyć, planować to ja cały czas się boje. Okropne jest to uczucie i nie znałam go wcześniej , nigdy się nie zastanawiałam czy się uda, po prostu byłam w ciąży i jedyne o co się bałam to czy będzie zdrowe. A teraz to dla mnie wieczna niewiadoma :(
Mnie sie wydaje ze jak brązowe to ok. Oczyszcza się. Ja miałam krwawienie w niedzielę około południa i do nocy. Przez cały poniedziałek nic a wtorek, środę, czwartek, piątek brązowe oczyszczanie. W sobotę beżowe i od tamtej pory czysto.. więc to trochę trwa
 
reklama
Jeszcze nie wiem jak zrobie.. w lutym pierwsze 3 pomiary byly prawidlowe dopiero 4 byl zly... a poszlam na niego bo piersi przestaly mnie bolec...
Mnie przestały mrowić piersi i już mówię do partnera, że guzik z tego. Pojechałam do lekarza, a on pokazuje mi na usg zarodek. A ja w szoku.
 
Mój mąż jako chrzestny został zaproszony do swojej siostrzenicy. Szwagierka robi jakiś obiad z ciastem, tylko dla najbliższych, ok. 9 osób.
Kiedyś nie było takich dziwności ;) Szło się do kościoła ze świadkiem i tyle. A teraz mieliśmy problem, czy i co kupić z tej okazji i po co my tam w ogóle idziemy. Zaskoczeniem to dla nas było niemałym, ale cóż świat goni do przodu ;)
No świat goni, ja kupowałam bransoletkę srebrną.
 
Kurde nie robię sobie złudzeń nie bolą mnie piersi tylko w brzuchu pobolewa i ten śluz zmęczenie i mdłości ale to może tez być oznaka @ trudno :(
 
Mnie sie wydaje ze jak brązowe to ok. Oczyszcza się. Ja miałam krwawienie w niedzielę około południa i do nocy. Przez cały poniedziałek nic a wtorek, środę, czwartek, piątek brązowe oczyszczanie. W sobotę beżowe i od tamtej pory czysto.. więc to trochę trwa

Mam nadzieje ze się oczyszcza, tylko ze jeszcze oprócz brązowego raz lub dwa razy w ciągu dnia pojawia się takie bordowe z drobnymi jakby skrzepami, nie jest tego dużo ale jest.
 
reklama
No powiem ze wiem cos o tym i mam porównanie. To co przezylam po cesarce to była dla mnie masakra w porównaniu z dwoma wcześniej naturalnymi. Dochodziłam do siebie prawie dwa miesiące, nie mogłam chodzić , spuchłam jak balon nawet żadnych butów nie mogłam założyć tylko japonki :) a po naturalnym zaraz po śmigałam jak sarenka :d
No ja też coś wiem. I dla mnie zdecydowanie cesarka. Także ile ludzi tyle opinii. Każdy jest inny. U mnie pierwszy naturalny - masakra. Dwie kolejne cesarki bezproblemowe i z szybkim powrotem do sprawności.
 
Do góry