reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
Ja w środe .. będzie dobrze u ciebie zobaczysz [emoji3590][emoji3590]Mnie nawet cycki nie bolą zbyt dużej nadziei sobie nie robię nawet .
Mam nadzieje ze tym razem się uda !! Spac nie moge z wrazenia dzisiaj [emoji41] krzyz mnie rozbolal a tak sie cieszylam ze nie boli... moze sie przeforsowalam..wczoraj w ramach poprawy wynikow cukrowych (bylam pewna ze beta bedzie ujemna) i z corka poszlam na taki dlugi meczacy spacer..
W pon mam diabetologa a w piatek za tydzien gina .. choć nie moja .. umowilam sie do niej juz jakis czas temu bo chcialam z abonamentu wydebic od niej jakies badania a teraz nie wiem co moge od niej chciec.. do tego czasu bede wiedziec czy to cb czy nie...
 
Mam nadzieje ze tym razem się uda !! Spac nie moge z wrazenia dzisiaj [emoji41] krzyz mnie rozbolal a tak sie cieszylam ze nie boli... moze sie przeforsowalam..wczoraj w ramach poprawy wynikow cukrowych (bylam pewna ze beta bedzie ujemna) i z corka poszlam na taki dlugi meczacy spacer..
W pon mam diabetologa a w piatek za tydzien gina .. choć nie moja .. umowilam sie do niej juz jakis czas temu bo chcialam z abonamentu wydebic od niej jakies badania a teraz nie wiem co moge od niej chciec.. do tego czasu bede wiedziec czy to cb czy nie...
A ja nie wiem tez czy zrobić betę czy poczekać ?? Mam te 5 dni jeszcze do terminu @ jak człowiek poroni lub tak jak ty ma ciąże biochemiczna to później ma cykora ale zobaczysz ze będziesz normalnie w ciąży
 
ale zobaczysz ze będziesz normalnie w ciąży
mam nadzieje ze sie nie mylisz :) *)
a ty musisz brac leki jak tylklo II kreski zobaczysz czy po prostu chcesz wiedziec ? ile dpo jestes ?
bo jesli leki to bym poszla tylko zobacz jak u mnie jak pojdziesz za wczesnie to nic nie wyjdzie ..
miesiac temu w 9ddpo mialam wynik 9,29 a teraz w 11dpo tylko 15.79 a wczesniej nic nie wyszlo ..
 
mam nadzieje ze sie nie mylisz :) *)
a ty musisz brac leki jak tylklo II kreski zobaczysz czy po prostu chcesz wiedziec ? ile dpo jestes ?
bo jesli leki to bym poszla tylko zobacz jak u mnie jak pojdziesz za wczesnie to nic nie wyjdzie ..
miesiac temu w 9ddpo mialam wynik 9,29 a teraz w 11dpo tylko 15.79 a wczesniej nic nie wyszlo ..
Ja nie wiem ile mogę być dni po owulacji bo 12 marca miałam pęcherzyk graffa duży wiec była bym dziś może miedzy 8 a 10 dniem, tak jak wyjdzie mi pozytyw to chyba od razu luteina wiesz po moim poronieniu to lekarz mówił ze od razu luteina musi być. Ty idź zrobić ja bym zrobiła ona ponoć ta beta szybko rośnie .
 
Magdamama ona szybko rosnie jak ciaza dobrze sie rozwija :) mi dobrze rosla do 16dpo pozniej wzrost tylko 20% byl :( :( wiec chcialabym isc a z drugiej strony boje sie ze sytuacja sie znowu powtorzy :( :( wiem wiem glupie to ale takie realne :(
 
Mój mąż jako chrzestny został zaproszony do swojej siostrzenicy. Szwagierka robi jakiś obiad z ciastem, tylko dla najbliższych, ok. 9 osób.
Kiedyś nie było takich dziwności ;) Szło się do kościoła ze świadkiem i tyle. A teraz mieliśmy problem, czy i co kupić z tej okazji i po co my tam w ogóle idziemy. Zaskoczeniem to dla nas było niemałym, ale cóż świat goni do przodu ;)
Dokładnie tak kiedyś było. Teraz cudowna i zawracania glowy. Chyba od ciasta i kawki nie wymiksuje się.
 
Ja byłam 12.03 to lekarz mi mówił ze mam dojrzały ten pęcherzyk nie wiem co było dalej czy pękł czy jak :) matko jaki ja zacofaniec jestem :) wiec jakiś może tydzień po owu jestem codziennie męża brałam w obroty i nie sprawdzałam co i jak jajnik bolał kulo a później jajnik przestał i po środku zaczęło się rwanie ... test i tak nic nie pokaże może w pon sprawdzę ??
Tak, w poniedziałek to już napewno się okaże z badania bety:)
 
reklama
No powiem ze wiem cos o tym i mam porównanie. To co przezylam po cesarce to była dla mnie masakra w porównaniu z dwoma wcześniej naturalnymi. Dochodziłam do siebie prawie dwa miesiące, nie mogłam chodzić , spuchłam jak balon nawet żadnych butów nie mogłam założyć tylko japonki :) a po naturalnym zaraz po śmigałam jak sarenka :d
No właśnie.. Ja też śmigałam i pomagałam dziewczynom na sali które były po cesarce i musiały do wszystkiego wołać położne...
 
Do góry