reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

No właśnie miałam hormony badane ostatnio i wszystko było ok..lekarz kazał męża badać bo niby ze mną wszystko ok...No ale i tak muszę coś działać jak @ Nie przyjdzie....
 
reklama
Ja dopieto w 9 tc jestem i mam już problem ze spaniem, nie ze brzuch już jest tylko czuje czasem jak bym w środku miała kamień [emoji5]To chyba powiększona macica ??? Kurczę jakie jaja na prawdę jak bym pierwszy raz była w ciąży Piersi bolą okropnie spanie mi sie mazy ,,, tak mi trochę szkoda moich dzieci bo trochę mniej aktywna jestem niż zawsze zaowarzylam ze mam problem z koncentracja bynajmniej jak im pomagam przy lekcjach robi mi sie zanik pamięci włosy mam tragiczne pewnie to kolejna dziewczynka
...skąd ja to znam. Myliłam nawet słowa, a zdarzało się, ze zapomniałam nazewnictwa podstawowych rzeczy, którymi przecież posługiwał się na codzien. Mimo wszystko lubiłam ten stan dlatego dałam się namówić mezowi jeszcze ten ostatni raz.[emoji173]
 
Współczuję Wam kiepskiego samopoczucia. Ja sie czuje dobrze. Troche wczesniej chodzę spać i czasem w środku dnia bym sie chetnie na kilka minut położyła. U mnie gorzej psychicznie. Niby wszyscy gratuluja ale jednak slychac współczucie.
 
Witajcie kobietki :)
Ze względu, że już dość długo nie udaje mi się zajść w ciążę podjęłam decyzję, aby poddać się zabiegowi. Mam mięśniaki i torbiel na jajniku. Do końca nie wiadomo czy to jest przyczyną moich porażek, ale muszę spróbować, bo czas leci. Oczywiście mam obawy co będzie i jak będzie po zabiegu, ale też nie chciałabym kiedyś żałować, że nie zrobiłam wszystkiego.
Trzymam za wszystkie staraczki kciuki, aby Wam się udało, a ciężarnym życzę dużo zdrowia dla Was i maluszków ;)
Pozdrawiam Was wszystkie :)
 
Witajcie kobietki :)
Ze względu, że już dość długo nie udaje mi się zajść w ciążę podjęłam decyzję, aby poddać się zabiegowi. Mam mięśniaki i torbiel na jajniku. Do końca nie wiadomo czy to jest przyczyną moich porażek, ale muszę spróbować, bo czas leci. Oczywiście mam obawy co będzie i jak będzie po zabiegu, ale też nie chciałabym kiedyś żałować, że nie zrobiłam wszystkiego.
Trzymam za wszystkie staraczki kciuki, aby Wam się udało, a ciężarnym życzę dużo zdrowia dla Was i maluszków ;)
Pozdrawiam Was wszystkie :)
...a my trzymamy kciuki za Ciebie, Twoje starania i powodzenie zabiegu, który Cię czeka[emoji11][emoji123][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]
 
...skąd ja to znam. Myliłam nawet słowa, a zdarzało się, ze zapomniałam nazewnictwa podstawowych rzeczy, którymi przecież posługiwał się na codzien. Mimo wszystko lubiłam ten stan dlatego dałam się namówić mezowi jeszcze ten ostatni raz.[emoji173]
No mnie to czasem smuci ale potem cieszy i tak naokraglo
 
reklama
Współczuję Wam kiepskiego samopoczucia. Ja sie czuje dobrze. Troche wczesniej chodzę spać i czasem w środku dnia bym sie chetnie na kilka minut położyła. U mnie gorzej psychicznie. Niby wszyscy gratuluja ale jednak slychac współczucie.
Nie słuchaj nikogo tylko skup sie nad sobą serio nie jesteśmy stare ☺️Kiedy rodziłam miałam 17 lat taki trudny okres i czas mój był i miałam opinie ... bo młoda i nikt nie pytał dlaczego tak sie stało ?? Byłam sama młoda nastolatka urodziłam córkę i to był mój świat a opinia innych przestała mnie interesować , a teraz? Teraz mam 39 lat urodzę pare mies przed 40 Nie mowię jeszcze nikomu kilka z bliskich osób wie, wiem ze mi bedą teraz współczuć bo tyle niby stracę , ale dziecko to nie choroba to nie wyrok ☺️Niech sobie każdy mówi myśli co chce☺️Ja niczego nie tracę a otrzymuje kolejna istotkę która będzie mnie szczerze kochała i kiedy moje dziewczyny wyjdą z gniazda zostanie mi ta osóbka ☺️To teraz taki nasz świadomy czas .. nie mamy 100lat i nie ważne co będzie za 10 lat czy 20Jest medycyna estetyczna Kochana ja tez mam czasem myśli ze to może nie dobrze ze w końcu tem czas był
Pare lat temu? Ale potem zmieniają sie myśli i pragnę by ta kruszynka była zdrowa by wszystkie badania były Ok a potem? Potem sie pomyśli
 
Do góry