reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
Współczuję Wam kiepskiego samopoczucia. Ja sie czuje dobrze. Troche wczesniej chodzę spać i czasem w środku dnia bym sie chetnie na kilka minut położyła. U mnie gorzej psychicznie. Niby wszyscy gratuluja ale jednak slychac współczucie.
Wspoczucie,a moze niektorzy zazdroszcza.Wez naucz sie olewacc .Wiem ze ciezko sama sie ucze olewac pewne sprawy
 
Witajcie kobietki :)
Ze względu, że już dość długo nie udaje mi się zajść w ciążę podjęłam decyzję, aby poddać się zabiegowi. Mam mięśniaki i torbiel na jajniku. Do końca nie wiadomo czy to jest przyczyną moich porażek, ale muszę spróbować, bo czas leci. Oczywiście mam obawy co będzie i jak będzie po zabiegu, ale też nie chciałabym kiedyś żałować, że nie zrobiłam wszystkiego.
Trzymam za wszystkie staraczki kciuki, aby Wam się udało, a ciężarnym życzę dużo zdrowia dla Was i maluszków ;)
Pozdrawiam Was wszystkie :)
Myslami jestem z Toba
 
Dziewczyny co ja mam robic ? Nie moge jeść odrzuca mnie totalnie od wszystkiego Jem mniej niż moje dzieci Nie moge sie zmusić bo czuje jadłowstręt z trudem gotuje dziś kręciło mi sie już w głowie Nic mi już nie smakuje rano zjadłam garść płatków kukurydzianych potem jednego rogala bydgoskiego i maż kazał mi chociaż zjeść jakieś frytki bo tylko to było możliwe do kupienia w domu pomarańcza i trochę kapusty kiszonejJak tak dalej będzie to wyląduje w szpitalu ... moja mama będzie w sobotę może ona coś mi poradzi bo czuje ze słabne i zeby fasolce nie zaszkodziło idę do lekarza w sobotę tez mu to powiem
 
Witajcie kobietki :)
Ze względu, że już dość długo nie udaje mi się zajść w ciążę podjęłam decyzję, aby poddać się zabiegowi. Mam mięśniaki i torbiel na jajniku. Do końca nie wiadomo czy to jest przyczyną moich porażek, ale muszę spróbować, bo czas leci. Oczywiście mam obawy co będzie i jak będzie po zabiegu, ale też nie chciałabym kiedyś żałować, że nie zrobiłam wszystkiego.
Trzymam za wszystkie staraczki kciuki, aby Wam się udało, a ciężarnym życzę dużo zdrowia dla Was i maluszków ;)
Pozdrawiam Was wszystkie :)
Powodzenia;) Dobrze robisz - może faktycznie to jest jakaś przyczyna ( ale niekoniecznie nie jestem lekarzem) . Moja siostra zlekceważyła torbiela i zaszła w ciaze pozamaciczna;(. Później zabieg i płacz i nie wiadomo czy uda jej się zajść w ciążę. Trzymam kciuki!!!
 
Dziewczyny co ja mam robic ? Nie moge jeść odrzuca mnie totalnie od wszystkiego Jem mniej niż moje dzieci Nie moge sie zmusić bo czuje jadłowstręt z trudem gotuje dziś kręciło mi sie już w głowie Nic mi już nie smakuje rano zjadłam garść płatków kukurydzianych potem jednego rogala bydgoskiego i maż kazał mi chociaż zjeść jakieś frytki bo tylko to było możliwe do kupienia w domu pomarańcza i trochę kapusty kiszonejJak tak dalej będzie to wyląduje w szpitalu ... moja mama będzie w sobotę może ona coś mi poradzi bo czuje ze słabne i zeby fasolce nie zaszkodziło idę do lekarza w sobotę tez mu to powiem
Fasolce nie zaszkodzi. Wiele kobiet chudnie w pierwszym trymestrze - ja przez wymioty w każdej ciąży. Koniecznie powiedz lekarzowi może Ci coś zapisze i szukaj swoich smaków. Może zupy - są pożywne i łatwo wchodzą?
 
Jeszcze od rana dręczą mnie myśli czy wszystko będzie dobrze czy robaczek jest zdrowy czy to wszystko dobrze sie skończy ? Co jakis czas plamie na brązowo .. nabierałam sie przez te tyg sporo po lekarzach i lekarz mówił ze jest to czasem normalne , No ale kiedy ma sie głupi sen a rano znowu coś brązowego to znowu te uczucie strachu Jutro mam wizytę bo jakoś dziwnie dają mi skierowania na badania chodzie po 3 dni i każdego dnia dostaje jakieś nowe nie wiem dlaczego za jednym razem mi lekarz nie wypisze ?ale może sprawdzi co sie dzieje i mnie uspokoi za miesiąc mam badania prenatalne z krwi chyba kurczę to jest chyba dla mnie jedyny minus ciąży w tym wieku ze ma sie ciagle strach w oczach .
 
Fasolce nie zaszkodzi. Wiele kobiet chudnie w pierwszym trymestrze - ja przez wymioty w każdej ciąży. Koniecznie powiedz lekarzowi może Ci coś zapisze i szukaj swoich smaków. Może zupy - są pożywne i łatwo wchodzą?
Nic totalnie ... ja nawet chyba smaku nie czuje wczoraj skusilam sie już do zjedzenia kolacji i nie było to łatwe bo odruchy wymiotne były straszne
 
reklama
Nic totalnie ... ja nawet chyba smaku nie czuje wczoraj skusilam sie już do zjedzenia kolacji i nie było to łatwe bo odruchy wymiotne były straszne
Może powinnaś kupić sobie w aptece specyfik na mdlosci w ciazy. Jest cos takiego-Prevomit. Ciężko mi nawet coś poradzić, bo mimo mojej gromadki to nigdy nie wystąpiły u mnie mdlosci. U mnie to było raczej odrzucenie od niektórych produktów ale lista była krótka.
 
Do góry