reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

A tak poza tym brzusio rośnie, Mały podskakuje, apetyt dopisuje
emoji12.png
, ogólnie ok tylko pozycji do spania sobie znaleźć nie mogę bo ten lewy bok mi całkowicie nie pasuje.. trochę kręgosłup sie odzywa ale jak pójdę na basen to przechodzi na szczęście
emoji6.png
A próbowałaś spać z poduchą ciążową - tym wielkim rogalem. Mi pomaga się dobrze ułożyć :)
 
reklama
Wieczorem rozmawialam z mezem i stwierdzilismy ze jeszcze poczekam do soboty...jak sie @ nie pojawi to zrobie test...nie chce sie nakrecac bo cos czuje naprawde ze to menopauza a nie ciaza...
 
No wlasnie okolo 45 roku zycia...mi jeszcze troche do tych lat ale ..ale..ale juz nie wiem co myslec....
Jak zrobicie kolejny test i wyjdzie tfu, tfu, negatywny, to wybierz się do gina i sprawdź hormony. Bo to, że okres jest nieregularny to nie koniecznie menopauza. Warto zrobić sobie też AMH, czyli ocenę rezerwy jajnikowej. Mi to badanie dało dużo nadziei. Tak czy owak trzymam kciuki za pozytyw.
 
@annauelle a robiłaś jakieś hormony ? Czesem troszkę podwyższone można szybko zbić ,z takich co się orientuję to TSH do 2 przy staraniach ,wysoka prolaktyna i homocysteina też utrudnia zajście ,u mnie było wszystko super tylko problem z utrzymaniem ciąży
 
reklama
Ja dopieto w 9 tc jestem i mam już problem ze spaniem, nie ze brzuch już jest tylko czuje czasem jak bym w środku miała kamień ☺️To chyba powiększona macica ??? Kurczę jakie jaja na prawdę jak bym pierwszy raz była w ciąży Piersi bolą okropnie spanie mi sie mazy ,,, tak mi trochę szkoda moich dzieci bo trochę mniej aktywna jestem niż zawsze zaowarzylam ze mam problem z koncentracja bynajmniej jak im pomagam przy lekcjach robi mi sie zanik pamięci włosy mam tragiczne pewnie to kolejna dziewczynka
 
Do góry