reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
Rok w wieku powyzej 40 to dla nich wystarczająco a jak nie to do Birmingham do polskiej kliniki pojade...tam na pewno nam pomogą...
Dzisiaj mielismy piękny dzień,,,słonko swiecilo...byliśmy z mezem na spacerku :) uwielbiam niedziele z mezem ...i pomimo tego ze @ przyjdzie bo już mnie brzuchol boli to jakos dzięki wsparciu mojego meza wiem ze musi nam się w końcu udac :)
 
Dziękuję dziewczyny za wsparcie. Naprawdę byłam zaskoczona wynikiem. Ale jak mówie, nie nastawiaiam się na nic. Zaakceptowałam najgorszą wersję.
Maggy39 moze jeszcze nic straconego trzymam mocno za Ciebie kciuki. Mam nadzieję i to ogromną że bedziesz się cieszyć ze swojej kochanej fasolki.:)
 
Wieczór nadszedł i wraz z nim rozwija się wstretna @...tak jak myslalam...wiec teraz Kochane trzymam kciukasy za pozostale staraczki aby w końcu chociaż jedna zapoczątkowala cykl dwóch kreseczek :)
 
reklama
Kasiunia 76 trzymam kciuki za badania bo to chyba dzis daj znac jak poszło.Pamiętaj że jestesmy z Toba.:)

cześć Dziewczyny. Chciałam się zameldować po długiej ciszy i przeprasza , że nie dałam znać co i jak .
Miałam odwiedziny teściów - teściowa przyjechała schorowana ( no i my od 3 tyg wszyscy też ) i nie miałam w ogóle głowy do internetu
byłam na prenatalnych i USG wyszło w porządku , na 01.03 jestem umówiona do genetyka na omówienie wyników z krwi. po badaniu byłam jednak dużo spokojniejsza.
za to w czwartek dostałam plamienia i bardzo się zdenerwowałam , w pt pojawiły mi się jeszcze takie grudki/zlepki krwi i wpadłam w prawdziwą histerię . Od razu umówiłam się do pierwszego lepszego wolnego ginekologa . Na szczęście z maluchem wszystko ok i lekarz uspokoił mnie, że to się mogło zdarzyć a wewnątrz jest wszystko ok. Jakby co zapisał mi tabletki gdyby znowu coś się działo, ale przez sobotę i niedzielę był spokój .

Maggy - przykro mi, ale cały czas mam nadzieję, że wszystko jest ok . Kurczę beta jednak przyrasta . U mnie widać było zarodek dopiero w 8 tyg.
 
Do góry