reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Witam się i ja w mroźny dzień oj coś mi się zdaje ,że w tym tygodniu chwile prawdy z @ ,albo się mylę ,ja sama na koniec tygodnia
 
reklama
Trwa odliczanie :Dstad ta cisza ,ja najwcześniej w niedzielę ,ale może być i wtorek,środa ...więc sobie poczekam jeszcze ,choć szczerze to na nic innego nie liczę
 
Trwa odliczanie :Dstad ta cisza ,ja najwcześniej w niedzielę ,ale może być i wtorek,środa ...więc sobie poczekam jeszcze ,choć szczerze to na nic innego nie liczę

No to my to tak w jednym terminie ... aczkolwiek mogę wcześniej ... zreszta moja @ przychodzi kiedy chce [emoji23][emoji23][emoji23]
 
Wcale nie przeceniają :) u mnie na razie cisza i @ nie ma...chciałam rano robic test ale jakos zrezygnowałam ..nie wiem strach chyba przed rozczarowaniem...poczekam do wieczora co się zadzieje..
Milego dzionka Kobitki...u mnie pięknie słonce swieci :)
 
reklama
Wcale nie przeceniają :) u mnie na razie cisza i @ nie ma...chciałam rano robic test ale jakos zrezygnowałam ..nie wiem strach chyba przed rozczarowaniem...poczekam do wieczora co się zadzieje..
Milego dzionka Kobitki...u mnie pięknie słonce swieci :)

U mnie tez słonko swieci ...... ahhhh wiesz co chce napisać ???.......[emoji1307][emoji1307][emoji1307][emoji1307][emoji1307][emoji1307][emoji1307][emoji1307][emoji1307]
 
Do góry