reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

1519489517-bd29c75a74c38999-aaaaaa.jpeg
też teraz szukałam w necie
no ja myślę że 7000 to chyba nie jest źle może faktycznie to np. 6 tydzień
 
reklama
Ja mysle ,ze teraz chodzi sie za wcześnie do lekarza,wiadomo internety też jesteśmy bardziej świadome czy bardziej się wkrecamy.Na forum były tak różne przypadki,że Tobie nic nie pozostaje czekac I chyba tego nie przekreslac ,skoro jednak urosla.
 
Ja mysle ,ze teraz chodzi sie za wcześnie do lekarza,wiadomo internety też jesteśmy bardziej świadome czy bardziej się wkrecamy.Na forum były tak różne przypadki,że Tobie nic nie pozostaje czekac I chyba tego nie przekreslac ,skoro jednak urosla.

Masz racje Maja ... ledwo @ a my już panika i biegiem do gin a tam nic każą czekać ... i czekać ... i czekać ... czas się dłuży jak flaki a my w stresie .... tu w UK biorą się za ciąże w 12 tyg wcześniej dla nich ciąży ,,nie ma” zawsze może ze tak delikatnie nazwę ,,zniknąć „ wiec cierpliwości dziewczynki hehe wiem wiem łatwo powiedzieć
 
Zgadzam się z Wami kobietki i tez uważam ze trzeba poczekać i co ważne Meggy wiem ze ciężko ale może uspokojenie troszkę pomoze bo na pewno nerwy szkodzą... wiem ze latwo pisać i komukolwiek doradzać jeśli się tego nie przechodzi ale trzeba mieć nadzieje..tak jak Lilly pisze my tutaj w Uk nie możemy sobie badac się kiedy chcemy, chodzic do lekarza tymbardziej gina kiedy chcemy...może i to złe ale uwiezcie mi ja od kilku dobrych lat nie brałam antybiotyku ani moje dzieci i zyjemy jesteśmy zdrowi...w Pl na byleco zaraz antybiotyk...owszem czasami się wściekam wlasnie na to ze nie mogę tak po prostu isc do lekarza po skierowanie,ale to ma tez dobre strony...
 
Ja bliźniaczek nie karmiłam ,a młodsza już tak i to ponad dwa lata :szok:i powiem Ci cudowne przeżycie ,jakby jeszcze się udało to też cyc ,ale już krócej ;)bo życie ucieka a drinki czekają :laugh2:

oj nie to ja nigdy bym nie chciala karmic i nie zaluje tego :)

Maggy - ja to trzymam Kciuki za Ciebie wiem ze jest ok zobaczysz mysl pozytywnie chociaz najgorsze te czekanie .. Chociaz z tyg jest roznie :) a jesli Ci beta poszla w gore to ciaza sie rozwija :)
 
reklama
Do góry