reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Wydaje mi się, że wczoraj poczułam pierwsze ruchy dzidziusia :-). Ale od wczoraj mecza mnie tez koszmary zwiazane z ciaza i z praca. Przedwczoraj snilo mi sie ze moja dyrektorka zrezygnowala z pracy tak by inna w koncu mnie zwolnila i musialam zdawac egzamin z zabawy z dzieckiem z zespolem downa a dzis że moja dyrektorka powiedziała do mnie umieraj :-/ wykończe się psychicznie tym stresem.
 
reklama
Wydaje mi się, że wczoraj poczułam pierwsze ruchy dzidziusia :-). Ale od wczoraj mecza mnie tez koszmary zwiazane z ciaza i z praca. Przedwczoraj snilo mi sie ze moja dyrektorka zrezygnowala z pracy tak by inna w koncu mnie zwolnila i musialam zdawac egzamin z zabawy z dzieckiem z zespolem downa a dzis że moja dyrektorka powiedziała do mnie umieraj :-/ wykończe się psychicznie tym stresem.

Rany boskie Mamcik skąd te durnoty ???..... kiedy do psychologa idziesz ???.... co z mężem Łosiem ??? Wciąż bez zmian???... pierwsze ruchy to połowa [emoji16][emoji1303].... aaaaaaaaa a Ty już się troszkę ogarnelas czy dalej nie masz ochoty wychodzić z domu ??..... może stąd te durne sny [emoji848]
 
Wydaje mi się, że wczoraj poczułam pierwsze ruchy dzidziusia :-). Ale od wczoraj mecza mnie tez koszmary zwiazane z ciaza i z praca. Przedwczoraj snilo mi sie ze moja dyrektorka zrezygnowala z pracy tak by inna w koncu mnie zwolnila i musialam zdawac egzamin z zabawy z dzieckiem z zespolem downa a dzis że moja dyrektorka powiedziała do mnie umieraj :-/ wykończe się psychicznie tym stresem.
Mamcik ,Lilly ma rację ,takie chore sny są odzwierciedleniem samopoczucia ,ja tak mam ,stres ,mało snu i taaakie porąbane sny że żaden scenarzysta horrorów by nie wymyślił , więc dbaj o siebie i staraj się myśleć pozytywnie
 
Rany boskie Mamcik skąd te durnoty ???..... kiedy do psychologa idziesz ???.... co z mężem Łosiem ??? Wciąż bez zmian???... pierwsze ruchy to połowa [emoji16][emoji1303].... aaaaaaaaa a Ty już się troszkę ogarnelas czy dalej nie masz ochoty wychodzić z domu ??..... może stąd te durne sny [emoji848]
Z mężem Łosiem ;-) całkiem nieźle, ale o ciąży nie rozmawiamy :-( Ja się niestety nie ogarnęłam. Moją psycholog się rozchorowala i kolejna wizyta została odwołana. Mam dzwonić do niej jutro. Do tego wszystkiego doszła mi jakaś alergia i moją twarz wygląda jak twarz z horroru więc pewnie i alergologa będę musiała szukać bo swędzi jak cholera. Przez to tym bardziej nie chce pokazywać się ludziom.
 
Z mężem Łosiem ;-) całkiem nieźle, ale o ciąży nie rozmawiamy :-( Ja się niestety nie ogarnęłam. Moją psycholog się rozchorowala i kolejna wizyta została odwołana. Mam dzwonić do niej jutro. Do tego wszystkiego doszła mi jakaś alergia i moją twarz wygląda jak twarz z horroru więc pewnie i alergologa będę musiała szukać bo swędzi jak cholera. Przez to tym bardziej nie chce pokazywać się ludziom.

Ohhhhhhh biedactwo [emoji19]..... mam nadzieje ze jutro już ustalicie datę i w końcu się spotkacie ... napewno dobrze Ci zrobi taka wizyta .... mimo wszystko miłego dnia kochana Ci życzę i nie myśl już o tym co Ci się śni na szczęście to tylko sen [emoji6][emoji10]
 
reklama
Mamcik dobrze wiem jak zaczyna to siadać,ale ty masz dla kogo się pozbierać .Wiem o cZym mówię bo byłam w takim dołku ,że sama nie wiedziałam np.jechałam samochodem jechałam bo jechałam ,wmawialam sobie różne choroby .Jak się nakrecilam np.na neurologa to szukałam bo musiałam mieć już.
 
Do góry