reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

No jest szansa jest tylko trzeba się wbić w ten odpowiedni dzień [emoji6]... wiesz ze [emoji1307][emoji1307][emoji1307][emoji1307]miłego dnia buźka
Wiec właśnie a u mnie ciężko bo tak jak mówiłam mój na noce pracuje a w dzień nie ma szans bo dzieciaki .,I tak to wygląda również miłego dnia życzę.
 
reklama
DZIEŃ DOBRY wszystkim dziewczynom miłego dnia .

Aa dzien dobry :) Jak tam co tam ..
U mnie dupa zbita .. nic sie nie wyspałam córka obudzila mnie okolo 1 jak się kładłam spać nie spala do 5rano myslalam ze nie wyrobie oczy mi sie same zamykaly a Ona wisiała na mnie zasnela wstala okolo 7rano wiec nie pospalam . Teraz Ona spi a matka sprzata i robi obiad do meza i syna ajjj zycie
 
Aa dzien dobry :) Jak tam co tam ..
U mnie dupa zbita .. nic sie nie wyspałam córka obudzila mnie okolo 1 jak się kładłam spać nie spala do 5rano myslalam ze nie wyrobie oczy mi sie same zamykaly a Ona wisiała na mnie zasnela wstala okolo 7rano wiec nie pospalam . Teraz Ona spi a matka sprzata i robi obiad do meza i syna ajjj zycie
Taki nasz los DIdiii niestety dzieci pranie sprzątanie ,gotowanie i tak w koło dlatego z reguły my kobiety mamy doła zmeczone ta codziennością pozdrawiam
 
Taki nasz los DIdiii niestety dzieci pranie sprzątanie ,gotowanie i tak w koło dlatego z reguły my kobiety mamy doła zmeczone ta codziennością pozdrawiam
Witajcie dziewczyny fajnie umiecie "zachęcić" do powiększenia rodziny ;) żartuje oczywiście.

Maggy trzymaj się, myślę o Tobie i wierzę, że wszystko będzie dobrze.
 
reklama
Do góry