reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Brumba fajnie i tak trzymaj ja mojej się obawiam...uwazam tak jak Ty skoro Bog dał płodnosc jako dar to nie decyduje o tym społeczeństwo kiedy sie konczy.

No właśnie- zgadzam się z Tobą, ludzie nie powinni wpływać na nasze decyzje. Jeżeli są jeszcze w nas jajeczka do wykorzystania, pragnienie w sercu to do dzieła. Czasem trzeba się medycyną podeprzeć jak u mnie bo coś gdzieś szwankuje a czasem idzie się jak burza jak Bożenka:) dobrze że siebie mamy:tak:
 
reklama
Witajcie :)
Witam nowe dziewczyny...powodzenia zaciazonym i trzymam kciuki za zaciazenie :)
Brumba i Pincze, bardzo mi przykro :(.
Jeju,ja zyje w jakims totalnym niedoczasie i nie wyrabiam. Pracuje jeszcze, obiecalam, ze bede w pracy do konca marca, ale mam watpliwosci, bo pracuje w podstawowce, a tam jakby nie bylo i halas i nerwy echh.
do tego koncze studia i teraz mam calodniowe zjazdy i magisterke pisze. jak sobie pomysle,ze jutro zajecia od 8 do 20:30 to echh.
Czuje sie zmiennie, jak na 23tc to malo odczuwam ciaze, przytylam 2kg na szczescie, ale zle sypiam i dretwieja mi rece.
Ponarzekalam tylko...jakis spadek mocy mam :(
 
Witajcie :)
Witam nowe dziewczyny...powodzenia zaciazonym i trzymam kciuki za zaciazenie :)
Brumba i Pincze, bardzo mi przykro :(.
Jeju,ja zyje w jakims totalnym niedoczasie i nie wyrabiam. Pracuje jeszcze, obiecalam, ze bede w pracy do konca marca, ale mam watpliwosci, bo pracuje w podstawowce, a tam jakby nie bylo i halas i nerwy echh.
do tego koncze studia i teraz mam calodniowe zjazdy i magisterke pisze. jak sobie pomysle,ze jutro zajecia od 8 do 20:30 to echh.
Czuje sie zmiennie, jak na 23tc to malo odczuwam ciaze, przytylam 2kg na szczescie, ale zle sypiam i dretwieja mi rece.
Ponarzekalam tylko...jakis spadek mocy mam :(

Ponarzekaj .... to pomaga .... przeczytamy ... odpowiemy ... na duchu podtrzymamy ... współczuje tyle pracy i zajęć ... podziwiam ale tez gratuluje ze jednak dajesz radę być tak aktywna .... odpoczywaj skoro jutro czeka Cię taaaaaaaki długi dzień [emoji6]
 
Witam
Dzis niestety zaczelam krwawic i miec skurcze tak wiec nie ma juz nadzieji nawet na bete nie ide.Mam nadzieje, że obedzie sie bez zabiegu i oczysci sie samoistnie. Jestem zalamana .Pierwszy raz od 20 lat widzialam jak moj mąż płacze. Nie wiem czy probowac jeszcze raz czy potraktowac to za znak , że jednak juz nie dane mi bedzie powtórnie byc mamą.
Bardzo mi przykro.
 
Kika, Bozena, Kasiunia, Anika( jak pominęlam ktorąs z przyszlych mamulek to przepraszam)jak sie czujecie w ciaźy ????piszcie to dla nas waźne..Jestescie dla nas jak bohaterki;) dzieki Wam mamy swiadomosc, źe nadzieja nie gasnie i wszystkim predzej czy poźniej sie uda:biggrin2:.Buziaki

Hej dziewuszki:) Ja czuję się w miarę dobrze, tylko zaczęłam puchnąć trochę, zatrzymuje mi się woda i zaczynają się obrzęki, wcześniej nie było takiego problemu. Wczoraj byłam na wizycie u lekarza i powiedział, że to normalne, że organizm magazynuje wodę przed porodem. Poza tym wyniki mam książkowe. Mała waży już 2,5 kg .... i ma długie nogi, tak powiedział lekarz po pomiarze kości udowej :) Zostało jeszcze około 4 tygodni i jak dalej tak będzie rosła to nie wiem jak ja urodzę, jestem dość drobna i mam wąską miednicę:(:)
 
Witam
Dzis niestety zaczelam krwawic i miec skurcze tak wiec nie ma juz nadzieji nawet na bete nie ide.Mam nadzieje, że obedzie sie bez zabiegu i oczysci sie samoistnie. Jestem zalamana .Pierwszy raz od 20 lat widzialam jak moj mąż płacze. Nie wiem czy probowac jeszcze raz czy potraktowac to za znak , że jednak juz nie dane mi bedzie powtórnie byc mamą.

Pincze, strasznie mi przykro... Miałam nadzieję, że jednak wszystko dobrze się skończy ... Trzymaj się...
 
@pincze2 tak mi przykro, ściskam Cię mocno kochana...

@mambzika ja się aż za dobrze czuję w ciąży, myślałam, że będę leżeć by nic się nie stało, a tak nie dość, że pracuję, to jeszcze wczoraj odnowiłam karnet na basen i jeszcze jest ochota na partnera... byłam dziś u lekarza by sprawdzić co i jak, i jak na razie książkowo, lekarz mi nie wierzy, że mam tyle lat... chyba miłość mnie tak odmłodziła... chciałbym wam dać trochę energii, choć wiele z was przechodzi swoje tragedie, nie wiem jak mogę was wspomóc...

Bożena, gratulacje, oby tak dalej, trzymam kciuki za Ciebie i maleństwo :) Nie masz żadnych mdłości? Który to już tydzień?:)
 
reklama
Witajcie :)
Witam nowe dziewczyny...powodzenia zaciazonym i trzymam kciuki za zaciazenie :)
Brumba i Pincze, bardzo mi przykro :(.
Jeju,ja zyje w jakims totalnym niedoczasie i nie wyrabiam. Pracuje jeszcze, obiecalam, ze bede w pracy do konca marca, ale mam watpliwosci, bo pracuje w podstawowce, a tam jakby nie bylo i halas i nerwy echh.
do tego koncze studia i teraz mam calodniowe zjazdy i magisterke pisze. jak sobie pomysle,ze jutro zajecia od 8 do 20:30 to echh.
Czuje sie zmiennie, jak na 23tc to malo odczuwam ciaze, przytylam 2kg na szczescie, ale zle sypiam i dretwieja mi rece.
Ponarzekalam tylko...jakis spadek mocy mam :(

Witaj Askastar :) Jak na ciężarówkę to sporo masz na głowie.... Podziwiam , że dajesz radę, że masz na to wszystko siłę, na pracę i studia. Skąd bierzesz tyle siły i energii?
 
Do góry