reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
Hej dziewuszki:) Ja czuję się w miarę dobrze, tylko zaczęłam puchnąć trochę, zatrzymuje mi się woda i zaczynają się obrzęki, wcześniej nie było takiego problemu. Wczoraj byłam na wizycie u lekarza i powiedział, że to normalne, że organizm magazynuje wodę przed porodem. Poza tym wyniki mam książkowe. Mała waży już 2,5 kg .... i ma długie nogi, tak powiedział lekarz po pomiarze kości udowej :) Zostało jeszcze około 4 tygodni i jak dalej tak będzie rosła to nie wiem jak ja urodzę, jestem dość drobna i mam wąską miednicę:(:)

Cieszę się że wyniki masz super.:)Już niedaleko, jeszcze chwila i się zobaczycie z Twoją córcią. Może już bardzo dużo nie urośnie i dasz radę urodzić. Nie martw się.
 
Nie uwierzysz ale cc. Ze mną ok z mały tez i zaproponowali nam dziś powrót do domu wiec nawet się trzy razy nie zastanawialam[emoji4]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Gratulacje ogromne synusia, niech się zdrowo chowa :biggrin2: cieszę się że takie dobre wieści, że się dobrze macie i tak szybko do domku wychodzicie. Zdrówka dla Ciebie i Antosia.
 
Chrząszczyk moje gratulacje. Cieszę się że już jesteście po. A w którym szpitalu rodziłaś? Ja właśnie jestem na etapie podejmowania decyzji. I jak to się stało że cc?
Dziewczyny przepraszam że za milczenie ale jestem u rodziców i mam tu ograniczony dostęp do internetu.
Czuję się dobrze, tylko te noce. Bolą mnie biodra,bolą mnie plecy. Czy któraś z Was ma na to jakiś sposób?
 
Hej dziewuszki:) Ja czuję się w miarę dobrze, tylko zaczęłam puchnąć trochę, zatrzymuje mi się woda i zaczynają się obrzęki, wcześniej nie było takiego problemu. Wczoraj byłam na wizycie u lekarza i powiedział, że to normalne, że organizm magazynuje wodę przed porodem. Poza tym wyniki mam książkowe. Mała waży już 2,5 kg .... i ma długie nogi, tak powiedział lekarz po pomiarze kości udowej :) Zostało jeszcze około 4 tygodni i jak dalej tak będzie rosła to nie wiem jak ja urodzę, jestem dość drobna i mam wąską miednicę:(:)

Mi lekarz powiedział że jakby wyszło białko w moczu wtedy należałoby się zacząć martwić a jeśli badania moczu są ok to puchnięcie w ciąży naturalna rzecz.
 
Brumba i Pincze, bardzo mi przykro :(. Przez moją historię chyba wiem co możecie czuć. Przechodziłam to 3 razy. Ból i pustka nie do opisania. A ale to mija. Z czasem. Trzymajcie się dziewczyny. Jak mój przypadek pokazuje nie poddawajcie się. Jak chcecie być jeszcze mamami to walczcie.
 
Brumba i Pincze, bardzo mi przykro :(. Przez moją historię chyba wiem co możecie czuć. Przechodziłam to 3 razy. Ból i pustka nie do opisania. A ale to mija. Z czasem. Trzymajcie się dziewczyny. Jak mój przypadek pokazuje nie poddawajcie się. Jak chcecie być jeszcze mamami to walczcie.
Dziekuję za slowa otuchy. Napisz w wolnej chwili coś więcej o swojej historii.. jeśli to nie jest zbyt osobiste pytanie- co powodowało poronienia? I jak doszliscie do sukcesu:).Ja też już po 3 stratach- muszę zrobić badania, sporo już zrobiłam i czekam na wyniki i znaleźć lekarza który tym pokieruje. Wybieram się do naprotechnologia.
 
Miałaś tsh o wartości 4? Ja miałam w tej pierwszej straconej 4 i na wizycie dowiedziałam się że normy w Polsce są jakieś chore bo powinna być norma do 2,5.
I od razu dostałam wtedy letrox 75 tak żeby doprowadzić do około 2 tsh.
U mnie nawet na wydruku z laboratorium jest napisane że dla kobiet w ciąży to max 2,5 tsh może być.
Kochana źle sie chyba wysłowilam mialam tsh 4 jak wyryto u mnie niedoczynnosc i serie komplikacji z tym zwiazanych a to tylko 4 przy normie max 2,5 jak piszesz ....po roku osiagnelam tsh 1,25 bo to idealne dla ciazy i od razu zaszlam
 
tajcie :)
Witam nowe dziewczyny...powodzenia zaciazonym i trzymam kciuki za zaciazenie :)
Brumba i Pincze, bardzo mi przykro :(.
Jeju,ja zyje w jakims totalnym niedoczasie i nie wyrabiam. Pracuje jeszcze, obiecalam, ze bede w pracy do konca marca, ale mam watpliwosci, bo pracuje w podstawowce, a tam jakby nie bylo i halas i nerwy echh.
do tego koncze studia i teraz mam calodniowe zjazdy i magisterke pisze. jak sobie pomysle,ze jutro zajecia od 8 do 20:30 to echh.
Czuje sie zmiennie, jak na 23tc to malo odczuwam ciaze, przytylam 2kg na szczescie, ale zle sypiam i dretwieja mi rece.
Ponarzekalam tylko...jakis spadek mocy mam :(
Czesć tak czytam kobietko kiedy Ty oddech łapiesz jaka energiczna z Ciebie istota ja przy Tobie wymiekam wiec klaniam sie w pas i źyczę wiecej wypoczynku dla Was:)
 
reklama
. Mała waży już 2,5 kg .... i ma długie nogi, tak powiedział lekarz po pomiarze kości udowej :) Zostało jeszcze około 4 tygodni i jak dalej tak będzie rosła to nie wiem jak ja urodzę, jestem dość drobna i mam wąską miednicę:(:)
Anika modelkę urodzisz!!!! pieknie zostaly tylko 4 tygodnie dasz radę bedziesz na pewno w dobrych rekach a waga nie zawsze odpowiada rzeczywistosci;)
 
Do góry