reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
Dziewczyny jestem juz po. Antos urodził się w czwartek o 8.38. Długi 55cm,waga 3600. 10 pkt.w skali Apgara. Później podrzucę Wam fotkę.

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom

Serdecznie gratuluje piękny wynik piękne zakończenie ... teraz to już tylko niech się zdrowo chowa [emoji173]️:... a jak Ty się czujesz ???
 
Nie uwierzysz ale cc. Ze mną ok z mały tez i zaproponowali nam dziś powrót do domu wiec nawet się trzy razy nie zastanawialam
emoji4.png


Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom

@Chrząszczyk 1 gratuluję kochana, cudownie, że wszystko się tak dobrze udało!

@Anika076 to już 8 tc, a może dopiero... jeszcze trochę przede mną, chociaż już zaczęłam rosnąć, chyba wiecie dziewczyny o czym mówię... miałam mdłości na początku, teraz troszkę rano, ale podczas poprzednich ciąż miałam dużo gorzej... ja serio zaczynam myśleć, że jestem małolatą z liceum, a nie kobieta przed 50... dziś znów bawimy się z partnerem w nianię, tym razem u drugiej córki, on jest zachwycony przebywaniem z małymi dziećmi i znów przebąkuje coś, że musimy pomyśleć o rodzeństwie, najchętniej to by mi wepchał do brzucha jeszcze jedna fasolkę... no cóż, niech próbuje... :)
 
reklama
Do góry