reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Podejrzewam , przede mną jeszcze długa droga a na sama myśl strach mnie ogarnia , ale zapewne wszystko będzie dobrze a my będziemy z Tobą myślami , dobrze , ze jesteście tutaj j dodajecie otuchy a i można podzielić się doświadczeniami i odczuciami . Pomimo , ze wiekiem jestem doświadczona mama to czuje się jakbym nic nie wiedziała. Ta wielka różnica pomiędzy ciążami czyni , ze mam wrażenie ze jestem w ciąży po raz pierwszy . Ale gdy popatrzę na moich synów to w to nie wierze , ze to tak zleciało :)))
Podobnie jak Ty mam dziecie juz w zasadzie dorosłe. Moja córka ma 21 lat. Dwóch synów: 12 i 5. Byłam pewna, że już nigdy nie odwiedzę porodowki w roli rodzacej,a tutaj jednak nakreslilismy z mężem inny scenariusz. Wszystko się zmienia. Pielęgnacja malucha również. Inaczej uczono mnie 21 lat temu, nowych rzeczy nauczyłam się 8 lat później, a i 5 lat temu dowiedziałam się innych nowości. Człowiek uczy się całe zycie[emoji6]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
mam te same obawy, tyle tych nowosci ktorych nie znam i boje sie jak za pierwszym razem czy wszystko aby bedzie ok, tyle sie pozmienialo , znow jakby od nowa. [emoji16]

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
mam te same obawy, tyle tych nowosci ktorych nie znam i boje sie jak za pierwszym razem czy wszystko aby bedzie ok, tyle sie pozmienialo , znow jakby od nowa. [emoji16]

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
Poinstruują Cię na samym poczatku w szpitalu i później będziesz mogła na spokojne porozmawiać z położna z Waszej przychodni, ktora odwiedzi Cie w domu. Na forum można wymienić się również doświadczeniem. Dasz rade. Podstawy mamy, a reszty się douczymy, odświeżymy to co przykurzone[emoji6]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Porod planuje w domu ,jakos zle wspominam szpitale. Mysle ze forum bedzie bardziej pomocne od poloznej ,bo ktoz jak nie wy kobietki wiecie wszystko na biezaco.[emoji8]

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Porod planuje w domu ,jakos zle wspominam szpitale. Mysle ze forum bedzie bardziej pomocne od poloznej ,bo ktoz jak nie wy kobietki wiecie wszystko na biezaco.[emoji8]

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
Planujesz rodzic w domu? Jak to wygląda, gdzie musisz załatwiać jakieś formalnosci, co z obecnoscia położnej itp? Czy po porodzie zabiorą Was do szpitala mimo wszystko?

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
chrzaszczyk ja gdzies tam wczesniej pisalam ze mieszkam w Anglii tutaj nie ma problemu z porodem w domu, przychodzi polozna. jednak gdybym byla w Polsce to tez wolalabym rodzic w domu a po fakcie pojechalabym do szpitala albo cos wymyslila . mam naprawde zle doswiadczenia jesli chodzi o opieke nfz . pozdrawiam buziaki

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziękuję dziewczyny za słowa otuchy. Też myślę, że zawodowo jakoś się ułoży. Jestem tylko nieco rozżalona. Rozumiałabym mojego pracodawcę gdyby był przedsiębiorcą, sami z mężem mamy firmę i wiem, że pracownik i pracodawca pracują łeb w łeb i od pracownika tak naprawdę zależy czy pracodawca będzie miał co do gara włożyć w danym miesiącu czy nie. Ja jednak miałam etat w muzeum i uwierzcie mi, nie wyobrażałam sobie bardziej spokojnego i komfortowego miejsca pracy na rodzenie dzieci ;) otóż nic bardziej mylnego :p
 
To niestety tylko potwierdza , ze s życiu nie można być pewnym niczego . Wydawałoby się, ze pewna praca a tutaj takie coś :((( Ale nic nie dzieje się bez przyczyny i może w przyszłości powiesz, ze dobrze się stało :)))) pozdrawiam bardzo :)))
 
Dokładnie
Podobnie jak Ty mam dziecie juz w zasadzie dorosłe. Moja córka ma 21 lat. Dwóch synów: 12 i 5. Byłam pewna, że już nigdy nie odwiedzę porodowki w roli rodzacej,a tutaj jednak nakreslilismy z mężem inny scenariusz. Wszystko się zmienia. Pielęgnacja malucha również. Inaczej uczono mnie 21 lat temu, nowych rzeczy nauczyłam się 8 lat później, a i 5 lat temu dowiedziałam się innych nowości. Człowiek uczy się całe zycie[emoji6]

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Dokładnie całe życie się uczymy a i tak jesteśmy „głupi „ :)))
 
reklama
Dokładnie

Dokładnie całe życie się uczymy a i tak jesteśmy „głupi „ :)))
Oj juz nie umniejszajmy sobie. Nie jesteśmy aż takie głupie. Wszystko po prostu szybko się zmienia, co chwila coś ulepszaja, a to co człowieka w danym momencie nie dotyczy to i nie interesuje się tym i tyle.[emoji4] Ten co udaje eksperta od wszystkiego tak naprawdę jest ekspertem od niczego.[emoji38] Będziesz robiła dodatkowo genetyczne badania typu nifty?

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry