reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
Czesc dziewczyny 😃
Gratuluje tym co sie udalo tytulu :) I bobo :) trzymam kciuki, zeby bylo wszystko ok.
Co do kolki to ponoc to trzeba przezyc. Tyle z teorii.moja nie miala kolki ale miala na Polski to bedzie cos jak refluks przelykowy czyli mleczk9 sie cofalo ale zatrzymywalo w przelyku. Nasza mala musiala spac z podniesiona glowka. Podkladalismy klocki pod dwie nogi lozeczka.
Maz pojechal juz dzis w delegacje... na ile nie wiadomo. Zalezy jak bedzie im szlo.
Pogoda do d... leje :(
Pospalysmy a mala do 8 rano. W nocybyla akcja zabek 🤦‍♀️
Dzwonilam do tej nawiedzonej GP. Kazala robic testy ciazowe (nie wiem po co znowu ale ok) jeden za 5 dni od planowanego terminu @ drugi za 10 dni. Zadzwonic I powiedziec jaki jest rezultat I jak dalej bedzie bolec to sie umowimy na wizyte🤦‍♀️ chyba liczy, ze samo przejdzie. Jak bedzie bolec to -tutejszy standard- paracetamol 😂😂😂
 
Cześć kobitki,
Nie mam mocy na nic - ledwo się obudzę i już zasypiam . Męczą mnie mdłości ale na szczescie nie wymiotuje . U nas pogoda piękna . Siedzę w ogródku właśnie i oczywiscie ledwo poczytałam kilka postów i zasnęłam wiec teraz szybko pisze w razie jakbym zasnęła znowu 😉
Moja córka miała kolki i tylko noszenie jej na brzuszku , na ramieniu pomagało . Syn bezkolkowy. Poza tym moja przyjaciółka od jutra tez zaczyna starania 🙂 Byłoby cudnie gdyby jej się udało zajść . Miałybyśmy taka sama różnice między dziećmi jak ostatnio.
U mnie jutro 8t0d i zero odzewu od GP . Pewnie urodzę zanim oni do mnie zadzwonią.
Udanego dnia 🙂
 
Moja mala tez miala apetyt poza tym urodzila sie juz duza tzn krotka ale pulchniutka :) jak miala 5 miesiecy to wygladala tak... co do cwiczen to ja dalej mam slabe kondycje... pewno bedzie sie poprawic ale trzeba uwazac. Ja sie 3 razy przecwiczylam... I bolalo bardzo
Jaka cudna [emoji7]skąd wy te włosy bierzecie u nas ledwo meszek na główce [emoji4]
 
Kochana zadnych staran nie było...ja juz dawno odpusciłam bo od kilku lat nic nie szło..2 poronienia przez ten czas....cholipka ale w sumie teraz sie troche boje bo ja juz 46letnia babcia...ale jak pisałam wczesniej u mnie w rodzinie urodzi niedługo kobietka która ma 48 lat :)

Gratuluję, będzie dobrze, skoro się starałaś 2 lata temu, to teraz nie jest duża różnica. Ja w tym roku 45 lat, mam 4 msc słodziaka i ..będę babcią. Na razie się z tym oswajam [emoji23] jak to będzie powiedzieć ...chodź do babci???[emoji848]jak ja młoda mama teraz jestem [emoji12][emoji4]
 
reklama
Gratuluję, będzie dobrze, skoro się starałaś 2 lata temu, to teraz nie jest duża różnica. Ja w tym roku 45 lat, mam 4 msc słodziaka i ..będę babcią. Na razie się z tym oswajam [emoji23] jak to będzie powiedzieć ...chodź do babci???[emoji848]jak ja młoda mama teraz jestem [emoji12][emoji4]

Przynajmniej wnuczkowi czy wnuczce słowo babcia nie będzie się kojarzyło że starością. Chociaż napewno to nowe dziwne uczucie być nazywana babcia... Podobno dla wnuków jeszcze bardziej się głowę traci, mnie się wydaje dziwne, że można bardxirj 😂
 
Do góry