reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Czy bijesz się z tymi myślami sama?czy pomaga ci w tym terapeuta?Bo ja nie chce chodzić i się spowiadac innym,uważam ze nawet najlepszy wyuczony psycholog nie jest w stanie pomoc puki sam tego nie przejdzie.
Terapeuta przepisał mi leki jeszcze zanim zaszłam w ciążę... strasznie fatalnie sie po nich czułam i odstawiłam na własną rękę... więcej tam nie poszłam...
Z psychicznego dołka i toksycznego małżeństwa wyciągnął mnie przyjaciel, który został moim partnerem. Nie mówię, że jest już super,ale jest zdecydowanie lepiej 🙂
Jeszcze:
@izzy_j
@Mamapo40
@Chrząszczyk 1

i proszę pisać kto chętny, później skopiuje się do jednej listy i wyślemy np. w poniedziałek całość
Też bym chciała,tylko nie wiem czy mnie chcecie bo rzadko zaglądam....
Odebrałam wyniki z pappa ryzyko skorygowane , co myślicie?

Tri 21 1:1424
Tri 18 1:4363
Tri 13 1:13699

zapisywać się na amino z takimi wynikami?
Bardzo ładny wynik 🙂. U mnie tri 21 było 1: 350 i amnio nie robiłam.

U mnie dziś pierwsza wiosenna burza 🙂, tylko sie pytam gdzie ta wiosna???🤔
 
reklama
Na kolke dawałam Esputicon i pomagało.
Co do szczepienia to myślę, że sie zaszczepie dopiero jak skończę karmić małego. Ale na pewno nie Astrą- mam żylaki, pół ciąży brałam zastrzyki z heparyną- boje sie zakrzepicy.

Czy któraś z was starała sie o świadczenie pielęgnacyjne? Teraz jestem na zasiłku macierzyńskim i mam sie go zrzec,a potem złożyć wniosek na pielęgnacyjne. A na necie piszą, nie można ot tak zrzec sie macierzyńskiego, że trzeba go oddać ojcu dziecka... gubię sie w tym trochę...
 
Kochana zadnych staran nie było...ja juz dawno odpusciłam bo od kilku lat nic nie szło..2 poronienia przez ten czas....cholipka ale w sumie teraz sie troche boje bo ja juz 46letnia babcia...ale jak pisałam wczesniej u mnie w rodzinie urodzi niedługo kobietka która ma 48 lat :)
Annauelle ja w tym roku 45. I prezent na urodziny juz rosnie.. Damy rade, mimo wszystko. Jak widac nie jestesmy odosobnionym przypadkiem🤭. A co do szczepienia ja nie planuję tego robic w ciązy. I tak dosyc juz sie wszystkim stresuję.
A tak w ogole to juz coraz wiecej czuję ruchy mojej małej dziewczynki.. Nie sądziłam że jeszcze kiedykolwiek mnie to spotka🥰 wspaniałe uczucie.
Co do kolek to nie mogę się wypowiadać bo moje były bezkolkowe... Czytałam ze czasem vit d moze je powodowac, szczegolnie jak są na bazie jakiegoś oleju ale nie pamiętam dokładnie. Zmiana tej vit i przechodzilo. 🤷
Dziewczyny dobrze ze jestescie!!!
 
Terapeuta przepisał mi leki jeszcze zanim zaszłam w ciążę... strasznie fatalnie sie po nich czułam i odstawiłam na własną rękę... więcej tam nie poszłam...
Z psychicznego dołka i toksycznego małżeństwa wyciągnął mnie przyjaciel, który został moim partnerem. Nie mówię, że jest już super,ale jest zdecydowanie lepiej 🙂

Też bym chciała,tylko nie wiem czy mnie chcecie bo rzadko zaglądam....

Bardzo ładny wynik 🙂. U mnie tri 21 było 1: 350 i amnio nie robiłam.

U mnie dziś pierwsza wiosenna burza 🙂, tylko sie pytam gdzie ta wiosna???🤔
Chcemy chcemy ;)
 
reklama
Do góry