reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Kochane myslalam ze juz coraz mniej bede sie tu udzielac bo i nawet nie myslalam ze los mi taki prezent zafunduje...jutro dzwonie do GP bo mam termin na szczepienie na Covid i teraz nie wiem czy sie poddac szczepionce czy nie...znając życie to pewnie mi powiedza ze mam sie zaszczepic i tyle.
4 lata staran...masa suplementów dla siebie i męża...wylane morze łez...ale wiem jedno dla mnie i meza to juz ostatni dzwonek i mam nadzieje ze trafny i wszystko dobrze sie skonczy.
Mnie lekarka zabroniła się szczepić przy staraniach i planowaniu ciąży ...
 
reklama
Kochana zadnych staran nie było...ja juz dawno odpusciłam bo od kilku lat nic nie szło..2 poronienia przez ten czas....cholipka ale w sumie teraz sie troche boje bo ja juz 46letnia babcia...ale jak pisałam wczesniej u mnie w rodzinie urodzi niedługo kobietka która ma 48 lat :)
Gratulacje !!!!!! 🌷💐🌷
Termin jest na styczeń 2022??
 
Kochane myslalam ze juz coraz mniej bede sie tu udzielac bo i nawet nie myslalam ze los mi taki prezent zafunduje...jutro dzwonie do GP bo mam termin na szczepienie na Covid i teraz nie wiem czy sie poddac szczepionce czy nie...znając życie to pewnie mi powiedza ze mam sie zaszczepic i tyle.
4 lata staran...masa suplementów dla siebie i męża...wylane morze łez...ale wiem jedno dla mnie i meza to juz ostatni dzwonek i mam nadzieje ze trafny i wszystko dobrze sie skonczy.
Wow super pięknie!!!!! Marzenia się spełniają 😘
 
Maju Cie zatkało a wiesz jak mnie scieło z nog??? przeciez razem sie starałysmy...Tobie sie udało a ja...musialam odstąpic od staran bo sama wiesz co było...dzisiaj rano powtorka testu i pozytywny..jutro lece do sklepu po test Clearblue zeby zobaczyc który tydzien :)
Super ! Gratulacje tak po cichutku!
 
Generalnie testuję i używam wszystkiego. Tak, brzuszkiem na ramieniu, z termoforem na mnie, leżenie brzuszkiem na tacie itd.
Wiesz co... Zawsze coś tam pomaga a przynajmniej tak mi się wydaje😉 nie wiem jak Mu pomóc, człowiek bezradny😔 wszędzie słyszę - trzeba czekać, te 3 miesiące. I o tym spokoju rodziców, bo dziecko czuje emocje.
Ale to tak łatwo powiedzieć
Jaki spokój rodziców... kiedy Ci dziecko płacze, a Ty nie wiesz jak mu pomóc! Moja kolek nie ma i ja się denerwuję kiedy płacze, a co dopiero przy kolce...
 
Kochane myslalam ze juz coraz mniej bede sie tu udzielac bo i nawet nie myslalam ze los mi taki prezent zafunduje...jutro dzwonie do GP bo mam termin na szczepienie na Covid i teraz nie wiem czy sie poddac szczepionce czy nie...znając życie to pewnie mi powiedza ze mam sie zaszczepic i tyle.
4 lata staran...masa suplementów dla siebie i męża...wylane morze łez...ale wiem jedno dla mnie i meza to juz ostatni dzwonek i mam nadzieje ze trafny i wszystko dobrze sie skonczy.
No i pięknie wyszło, gratuluję!😍
 
U nas słodka beztroska od kiedy wirm, że jeszcze w maju siedzę z malutką w domu. Moja je teraz bardzo dużo🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️, więc moje jedyne zmartwienie, to waga mojej córki w ósmym tygodniu w środę była ważona i OMG 5200 waży!! Policzki ma jak chomik, najsłodszy chomik świata🥰.
Poza tym, odpukać śpi dobrze, zaczyna gugać tak śmiesznie zwłaszcza rano ze mną lub kiedy jezt zła! na coś, śmieje się, chodzimy na spacerki, a ja zaczęłam ćwiczyć i jestem przerażona, bo po tej ciąży mam jeszcze trochę do zrzucenia, a ja po tym leżeniu nie jestem w stanie zrobić prostych ćwiczeń😢
Moja mala tez miala apetyt poza tym urodzila sie juz duza tzn krotka ale pulchniutka :) jak miala 5 miesiecy to wygladala tak... co do cwiczen to ja dalej mam slabe kondycje... pewno bedzie sie poprawic ale trzeba uwazac. Ja sie 3 razy przecwiczylam... I bolalo bardzo
 

Załączniki

  • 20191211_194743.jpg
    20191211_194743.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 63
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Kochana zadnych staran nie było...ja juz dawno odpusciłam bo od kilku lat nic nie szło..2 poronienia przez ten czas....cholipka ale w sumie teraz sie troche boje bo ja juz 46letnia babcia...ale jak pisałam wczesniej u mnie w rodzinie urodzi niedługo kobietka która ma 48 lat :)
Kochanie 46 lat to kobieta petarda. Dojrzala swiadoma swoich potrzeb I mozliwosci. Myslaca logicznie ;) bedzie dobrze
 
reklama
Kochane myslalam ze juz coraz mniej bede sie tu udzielac bo i nawet nie myslalam ze los mi taki prezent zafunduje...jutro dzwonie do GP bo mam termin na szczepienie na Covid i teraz nie wiem czy sie poddac szczepionce czy nie...znając życie to pewnie mi powiedza ze mam sie zaszczepic i tyle.
4 lata staran...masa suplementów dla siebie i męża...wylane morze łez...ale wiem jedno dla mnie i meza to juz ostatni dzwonek i mam nadzieje ze trafny i wszystko dobrze sie skonczy.
Na pewno bedzie dobrze :)
 
Do góry