reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Oj tak, pamiętam te emocje - najpierw "praca" (całkiem przyjemna 😉), potem wyczekiwanie, w końcu test i II😀 Dawno to było... Przedostatnia ciąża i ta obecna to wpadki - plusem było to, że test robiłam dopiero jak@ spóźniała się o kilka dni, i wtedy od razu wychodziły dwie grube krechy, nie było mowy o żadnych cieniach...
Teraz jak pomyślę o początku ciąży, to aż mi się słabo robi i cieszę się, że już mnie to raczej nie czeka. Za to chętnie kibicuję innym😀 👍
 
reklama
hej kobity
malemu ida zeby ,a dzis mi dostal kataru ,az oczy zalzawione .
Kiedys tez mial taki leciytki to obstawialam zeby wlasnie
No i nie wiem co teraz mocno sie slini
moglyby byc katar mocno cieknacy i oczy zalzawione od zebow?
Teraz spi i oddycha normalnie
Może być katar od zębów . Moja córka dostała przez rosnące zęby tzw. trzydniowke , z wysypka na jej zakończenie. Byliśmy z nią u lekarza wtedy i okazało się, ze to przez zęby. 4 wychodziły jej równocześnie.
Jak one tak o tych testach rozmawiają, to to jest takie ekscytujące dla mnie, jakbym sama te testy robiła...🤷‍♀️😂🤭. Czy ja juž jestem nienormalna?🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤣 Nawet nie jestem w trakcie starań o kolejne dziecko...
To ja tez jestem nienormalna - bo tez się ekscytuję 😀 Dopiero co z własnymi miałam emocje , a teraz z dziewczyn 😁 Ale dobrze! Przynajmniej czuje, ze żyje 😉
 
reklama
Hehe wiecie co dziś znalazłam a arhiwum przeglądarki?mój syn wpisał"jak poprosić mamę by dala pograć na komputerze";)
Dzieciaki są niemożliwe.
Dobrze go przygotowalas do życia skoro juz teraz wie, ze do powaznych negocjacji trzeba sie przygotować. Co do ciazy tez dasz rade.... jestes mama wiec masz super moce ;) choc czasami nie mamy sily I mamy ochote sie poddac ;) mamy to anioły w ludzkiej skorze ;)
Trzymam kciuki, zeby porod byl lekki a I zeby do porodu bylo bardzo dobrze I na spokojnie :)
 
Do góry