reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

@doublimam , @Katrinaka - dzięki dziewczyny , tyle, ze to uczucie/przeczucie jest takie silne, ze ciężko przestać się nakręcać. Doublimam, tak przed ta ciąża miałam zrobione badania i u mnie wszystko ok. Teraz czekam na jakikolwiek odzew od GP - cisza póki co. Sama do nich dziś napisze. Tylko prosić ich o cokolwiek to masakra. Mam wrażenie jakbym naciągała ich system 🙄
Kolezanka tea mieszka na wyspach widze ;) u nas jest to samo...GP to taki lekarz wrozbita
 
reklama
Dziewczyny, emocje z każdym dniem większe 😁 Te ostatnie dni przed testowaniem , to się ciągną jakby każdy dzień tydzień trwał 😉

A ja mam zle przeczucia. Wszystkie ciąże obumierały u mnie dokładnie na tym etapie , na którym jestem teraz. Dziś w nocy co chwile się budziłam z uczuciem, ze właśnie się wszystko skończyło.... Od wczoraj piersi bolą tez zdecydowanie mniej . Czuje, ze znowu nic z tego. Zapewne za 2 tyg już będę po zabiegu
Oj nie myśl tak dziewczyny dobrze piszą. I tak trzeba poczekać a niektóre sytuacje już teraz są poza naszą mocą.
 
A ja miałam dzis piekny sen😊
Snilo mi się, ze w samochodzie w foteliku miałam synka -noworodka. Tak z zaskoczenia, bo w domu nic nie bylo przygotowane do przyjęcia nowego członka rodziny. Bylam przeszczęśliwa 😍
Jak tak patrze na to wszystko, to moja głowa oszalała. Jeszcze sie nie staram a tu już takie sny, co będzie dalej...🤦‍♀️
Wszystko przez te emocje na forum.
 
A ja miałam dzis piekny sen😊
Snilo mi się, ze w samochodzie w foteliku miałam synka -noworodka. Tak z zaskoczenia, bo w domu nic nie bylo przygotowane do przyjęcia nowego członka rodziny. Bylam przeszczęśliwa 😍
Jak tak patrze na to wszystko, to moja głowa oszalała. Jeszcze sie nie staram a tu już takie sny, co będzie dalej...🤦‍♀️
Wszystko przez te emocje na forum.
Oj tak żebyś wiedziała, mi się ostatnio śniły 3 testy pozytywne i co 😂😂😂
Nasze głowy mieszają
 
15 lat temu byłam w ciąży w Irlandii właśnie i GP kazał mi pić tonic water dosłownie na wszystkie dolegliwości 😂😂😂
15 lat temu byłam w ciąży w Irlandii właśnie i GP kazał mi pić tonic water dosłownie na wszystkie dolegliwości 😂😂😂
JA dostałam wydruk z USG w dniu, w którym mi powiedziano że straciłam ciążę i zaczęłam się oczyszczać....
Co do psikusów głowy to ja od jakiś dwóch tygodni co Myślę o praniu to mam wrażenie że muszę jeszcze wyprać ciuszki w rozmiarze 50 :)😅😂😂😂😂 po jaka... to już nie podpowiada
 
reklama
15 lat temu byłam w ciąży w Irlandii właśnie i GP kazał mi pić tonic water dosłownie na wszystkie dolegliwości 😂😂😂
O typowe u angielskich GP :)
Moja siostra fatalnie się czuje po 1 dawce szczepionki . Nogi jej napuchly i straszne żyły wyszły . Ona ma problemy z żyłami wiec boi sie, ze może jakiś skrzep czy coś sie zrobiło. Nie poszła do pracy, bo ledwo może stanąć na tych nogach. Wiec zadzwoniła do GP i powiedziała co się dzieje. Rozmowa z GP:
Boli głowa?
- Boli
To dobrze. Nogi bolą?
- Bolą
To dobrze. Zawroty głowy są?
-Są.
To dobrze . Gorączka jest?
-Jest
Świetnie ! To proszę wziąć paracetamol i pic wode. I zadzwonić za 2 h czy przeszło 🙄

Opieka na poziomie GP to tu jest absolutna porażka.
 
Do góry