reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
Hej, brzuch boli, krzysz boli, polnocy wymiotowalam, zimno mi I mam przytkany nos.... plakac mnie sie chce I spac jednoczesnie. A malej wychodzi 19 mleczak... :( czyli bez zmian
Na wszelki wypadek zamowilam testy owulacyjne. A jak u Ciebie ?
Miałaś tak przed @

U mnie dalej dyskomfort w podbrzuszu, to nie jest ból tylko taki ucisk dziwny no i piersi już nie mrowieja ale bolą po bokach jak zawsze 😂.
Czekam grzecznie do piątku
 
Miałaś tak przed @

U mnie dalej dyskomfort w podbrzuszu, to nie jest ból tylko taki ucisk dziwny no i piersi już nie mrowieja ale bolą po bokach jak zawsze 😂.
Czekam grzecznie do piątku
Teraz objawy sa inne niz ostatnio przed @ wiec mozliwe, ze cos jest na rzeczy. Albo to kwestia stresu I zmeczenia poprostu moze byc. Mamy sporo pracy I rozpoczelismy remont w domu :/ Wytrzymasz do piatku...
Wczoraj sprawdzilam (nie moglam wytrzymac) , że jak by sie udalo w tym cyklu to termin mam na gwiazdke ;) maz kazal mi juz gotowac bigos I kleic pierogi :)
 
Ot to, ten dziwny nacisk na krocze też mam 😂😂😂
Ale my stare wariatki nakręcamy się 😂😂
Ale przeszło mi wczoraj jak zobaczyłam jedną kreskę już się na to nastawiłam więc jest ok
Wyrwalas sie z tym testowaniem.wczoraj jak młódka jakas 😂😂😂😂
Dzis to mnie juz wszystko jedno. Nie mam ani nadzieje ani nie jestem zrezygnowana... zupelnie mi to w tej chwili obojetne. To chyba przez ogole samopoczucie
 
Dziewczyny, emocje z każdym dniem większe 😁 Te ostatnie dni przed testowaniem , to się ciągną jakby każdy dzień tydzień trwał 😉

A ja mam zle przeczucia. Wszystkie ciąże obumierały u mnie dokładnie na tym etapie , na którym jestem teraz. Dziś w nocy co chwile się budziłam z uczuciem, ze właśnie się wszystko skończyło.... Od wczoraj piersi bolą tez zdecydowanie mniej . Czuje, ze znowu nic z tego. Zapewne za 2 tyg już będę po zabiegu
 
Dziewczyny, emocje z każdym dniem większe 😁 Te ostatnie dni przed testowaniem , to się ciągną jakby każdy dzień tydzień trwał 😉

A ja mam zle przeczucia. Wszystkie ciąże obumierały u mnie dokładnie na tym etapie , na którym jestem teraz. Dziś w nocy co chwile się budziłam z uczuciem, ze właśnie się wszystko skończyło.... Od wczoraj piersi bolą tez zdecydowanie mniej . Czuje, ze znowu nic z tego. Zapewne za 2 tyg już będę po zabiegu
Nie mysl tak. Ja wiem, ze łatwo powiedziec.
Ale to co myslimy zwlaszcza bardzo sprawdza sie .. wiec mysl, ze wszystko bedzie dobrze.
Mialas robione jakies badania ?
 
Dziewczyny, emocje z każdym dniem większe 😁 Te ostatnie dni przed testowaniem , to się ciągną jakby każdy dzień tydzień trwał 😉

A ja mam zle przeczucia. Wszystkie ciąże obumierały u mnie dokładnie na tym etapie , na którym jestem teraz. Dziś w nocy co chwile się budziłam z uczuciem, ze właśnie się wszystko skończyło.... Od wczoraj piersi bolą tez zdecydowanie mniej . Czuje, ze znowu nic z tego. Zapewne za 2 tyg już będę po zabiegu
Nawet tak nie myśl, będzie dobrze musi być dobrze...
To, że piersi mniej bolą to nic nie znaczy. Mnie bolały nawet 4 tyg po obumarciu ciąży więc nie wolno tak myśleć.
 
reklama
@doublimam , @Katrinaka - dzięki dziewczyny , tyle, ze to uczucie/przeczucie jest takie silne, ze ciężko przestać się nakręcać. Doublimam, tak przed ta ciąża miałam zrobione badania i u mnie wszystko ok. Teraz czekam na jakikolwiek odzew od GP - cisza póki co. Sama do nich dziś napisze. Tylko prosić ich o cokolwiek to masakra. Mam wrażenie jakbym naciągała ich system 🙄
 
Do góry