reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Magdamama ale super mega sie ciesze ze wszystko w porzadku :)
a beta bardzo dobra to co to znaczy ? bo chyba jej nie powinno byc :)
 
reklama
Hej Kochane, w czwartek byłam u gina - 5 tydzień. Podobno wszystko w porządku, ale kazał przyjść za dwa tygodnie zeby sprawdzić czynność serduszka. Nie denerwowac sie i lykać kwas foliowy...nienawidzę tego ciągłego czekania...
jaanu to swietne wiesci :) ja mam wizyte w przyszlym tyg .
i doskonale cie rozumiem . nie cierpie czekac . a w ciazy to juz wogole masakrra :(
 
Dziewczyny, cos czuje ze moja ciąża rozwija sie dobrze - mam mega doła staraliśmy sie przecież o nia, byliśmy gotowi nawet na IVF, a TERAZ dopadly mnie myśli jak sobie poradzimy z 4 dzieci....ze nie bedzie na nic czasu, ze trzeba zmienić samochód....ze praca....itd, itp....wydaje mi sie ze przerastają mnie najprostsze czynności....i na dodatek zaczęły sie mdłości, których nienawidzę...
 
Dziewczyny, cos czuje ze moja ciąża rozwija sie dobrze - mam mega doła staraliśmy sie przecież o nia, byliśmy gotowi nawet na IVF, a TERAZ dopadly mnie myśli jak sobie poradzimy z 4 dzieci....ze nie bedzie na nic czasu, ze trzeba zmienić samochód....ze praca....itd, itp....wydaje mi sie ze przerastają mnie najprostsze czynności....i na dodatek zaczęły sie mdłości, których nienawidzę...
No to yrzymamy kciuki oby szybko przeszly
 
reklama
Dziewczyny, cos czuje ze moja ciąża rozwija sie dobrze - mam mega doła staraliśmy sie przecież o nia, byliśmy gotowi nawet na IVF, a TERAZ dopadly mnie myśli jak sobie poradzimy z 4 dzieci....ze nie bedzie na nic czasu, ze trzeba zmienić samochód....ze praca....itd, itp....wydaje mi sie ze przerastają mnie najprostsze czynności....i na dodatek zaczęły sie mdłości, których nienawidzę...

Daj sobie chwilkę czasu i wszystko się poukłada. Każda ciąża to rewolucja w życiu, nawet ta najbardziej wyczekana [emoji846] jeszcze macie dużo czasu a dziecko to zawsze radość wiec na pewno wszystko będzie dobrze.
 
Do góry