reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
jaanu77 przywykniesz do tej mysli :) najwazniejsze zeby ciaza byla w miare bezproblemowa i dziecko zdrowe a reszta sie jakos ulozy :)

ja mam dokladnie taka sama sytuacje ale bede sie martwic zmiana auta i rewolucja w zyciu jak usg pokaze ze wszystko jest ok :) na razie zamartwiam sie czy z ciaza wszystko w porzadku :) ale ja to panikara po maksie po moich przezyciach kazda drobnostka urasta do rangi dramatu :( dobrze ze mam rozsadna Ginekolog ktora potrafi mnie usadzic :) w przyszlym tyg do niej ide zobacze co mi powie... na szczescie pracuje w klinice leczenia nieplodnosci i ma duzo doswiadczenia z ciazami w starszym wieku :)
Ja mam kolejną wizyte dopiero pod koniec miesiąca. Podobno wtedy bedzie juz widać serduszko. Ja tez jestem panikarą :( do tego jeszcze dochodzi wyszukiwanie w necie wszystkiego złego co moze nas spotkac :( mąż mowi ze odetnie mi Internet
Masz racje Kochana, najważniejsze zeby maluszek był zdrowy. Z reszta sobie poradzimy
 
Jestem, jestem tylko rzadziej zaglądam. Wirusisko jakieś się przypaletało i upatrzyło sobie niestety najsłabsze w tym okresie ogniwa w domu czyli mnie matkę karmiącą czasami niestety z braku czasu niedojadającą
emoji1.png
i synka oseska mego cudnego ale nie dajemy sie
emoji38.png
Zatem duuużo zdrówka dla Ciebie i Twojego synka :) Miło, że tu jeszcze zaglądasz. Ostatnio wspominałam Twoje rady i nadal się do nich stosuję ;)
dzisiajesza beta przyrosla mega malo duzo ponizej normy + zaczelam plamic takze raczej nic z tego nie bedzie :(
musze zacisnac zeby ... w czwartek bylam umowiona do gin wiec i tak pojde przegadac sytuacje :(
To jeszcze nie powiedziane, że nic z tego nie będzie! Trzymam moocno kciuki za Maleństwo i za Ciebie!
Dziewczyny, cos czuje ze moja ciąża rozwija sie dobrze - mam mega doła staraliśmy sie przecież o nia, byliśmy gotowi nawet na IVF, a TERAZ dopadly mnie myśli jak sobie poradzimy z 4 dzieci....ze nie bedzie na nic czasu, ze trzeba zmienić samochód....ze praca....itd, itp....wydaje mi sie ze przerastają mnie najprostsze czynności....i na dodatek zaczęły sie mdłości, których nienawidzę...
Każdy rozsądny rodzic ma wątpliwości, ale wychowałaś już 3 dzieci!!!! Dlaczego teraz nie miałabyś dać rady?
Ja podziwiam takie kobiety i troszkę tej siły zazdroszczę :)
 
Wszystko jest dobrze :) nie mam tego czegoś beta bardzo dobra :)
Lekarz jest aż w szoku bo obraz usg wskazywał na ta chorobę ale cieszymy się ze nie ma jej :)
Także koniec z nie szczęściem koniec od dziś samo dobro i co raz bliżej spełnienia
To piękna informacja!! Ogromnie się cieszę :)
Hej dziewczyny ..Długo się nie odzywałam,ale ciężko znaleźć czas .po Nowym Roku wróciłam do pracy na Full -apteka środek sezonu ..Ale przestałam plamic po 13 tc.jeszcze przez miesiąc bralam leki ,ale też już odstawiłam .myślę że będzie dobrze..od 2 tygodni czuje ruchy ..dzis skończył się 20 sty tydzień. Jutro mam wizytę, w środę polowkowe.
Żeby tylko ta moja dwurozna macica wytrzymała jak najdłużej-planuje jeszcze przez marzec popracować A potem już odpoczywać i czekać na zdrowego synka.
Czasem myślę że limit nieszczęść się w końcu kończy i musi być dobrze-to tez dla Magdy !!!!już dużo przeszłas i wystarczy ..trzymam kciuki za pozytywną dla Ciebie diagnozę.
Zatem odpoczywać, odpoczywać i czekać cierpliwie na Syneczka :) Czas szybko leci. Ja też ani się obejrzałam,a śmignęła mi już połowa ciąży :)
Hej Kochane wlasnie 2 dni temu stukneło mi 44... :( a bobasa nie ma...obiecywalismy sobie z mezem ze do tych 44 bedziemy sie starac a pozniej to juz wiadomo jak nie wyszlo to trudno....za kilka dni powinnam dostac @ i czuje ze przyjdzie... wiadomo nie poddajemy sie i staramy sie dalej....
I słusznie, nie poddawajcie się jeszcze. Może los sprawi Wam niespodziankę szybciej niż myślisz :)
 
Zatem duuużo zdrówka dla Ciebie i Twojego synka :) Miło, że tu jeszcze zaglądasz. Ostatnio wspominałam Twoje rady i nadal się do nich stosuję ;)

To jeszcze nie powiedziane, że nic z tego nie będzie! Trzymam moocno kciuki za Maleństwo i za Ciebie!

Każdy rozsądny rodzic ma wątpliwości, ale wychowałaś już 3 dzieci!!!! Dlaczego teraz nie miałabyś dać rady?
Ja podziwiam takie kobiety i troszkę tej siły zazdroszczę :)
Dziekujemy i ciesze się, że moje rady komuś pomogly[emoji7] pozdrawiam serdecznie i trzymam za Was dziewczyny kciukasy[emoji4]
 
Kurde tak się zastanawiam czy ja teraz mogę mieć płodne dni czy nie?? Kurde bolą mnie jakby jajniki mam biały śluz upławy ??? Mam ochotę na sex ale nie wiem czy się zabezpieczyć czy nie??
 
Hejka co tam Kobietki? u mnie @ rozkręciła sie na dobre ....przynajmniej przyszła w normalnym terminie bez spoznienia....nie powiem zebym byla zadowolona ze wogóle przylazła, bo juz normalnie zaczynam miec wątpliwosci czy jeszcze kiedykolwiek bede miala przyjemnosc tulic w ramionach kolejne swoje dziecko....2 lata staran i nic...oboje z mezem wyniki dobre...ja odpuscilam bardzo a jak widac niewiele to dalo...
 
Kobietki wieceie jaka jest roznica miedzy inozytolem a mio-inozytolem??? kurcze szukeam w necie i niewiele wiem....
 
reklama
Do góry