reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

magdamama a odebralas wyniki dzieciatka ? moze tam bys miala tez wyjasnienie. jesli zasniad to on dlugo w macicy potrafi byc. ale zasniad zdarza sie rzadko wiec badz dobrej mysli , zrobia dokladniejsze badania i sie wyjasni
daj znac jutro koniecznie
 
reklama
Dziewczyny znowu coś mam!!:( jak pisałam mam krwawienie plamienie wiec już poszłam do mojego ginekologa w badaniu było ok ale w usg dziwna sprawa i podejrzenie zasniad groniasty kurde ale to jest w przypadku ciąży a ja w niej być nie mogę wiec być może to po tamtej ciąży nie wiem lekarz kazał mi jutro być w szpitalu bez śniadania pobierze betę i będzie decyzja kurde z tego robi się rak nic mi na ta chwile nie mówił wyczytałam w necie nie potrzebnie lekarz mi nie kazał czytać nawet prosił o to a ja oczywiście swoje musza mnie wyleczyć bo ja chce urodzić w tym życiu dziecko
Nie denerwuj się dopóki nie dostaniesz wyników. Nie martw się na zapas, a w necie nie czytaj.
 
magdamama a odebralas wyniki dzieciatka ? moze tam bys miala tez wyjasnienie. jesli zasniad to on dlugo w macicy potrafi byc. ale zasniad zdarza sie rzadko wiec badz dobrej mysli , zrobia dokladniejsze badania i sie wyjasni
daj znac jutro koniecznie
Nie było wyniku jutro moj ginekolog sam sprawdzi czy on jest być może i był w tej ciąży ale żeby nie było go widać ???
Wszystko zależy od beta hcg napisze jak będę wiedziała tylko żeby to wyleczyli jeśli to będzie to
 
Nie będę czytać ale wiesz ile ja już przeszłam i kurczę niech się już wszystko skończy ...
Zdrowka znajoma mi zawsze mowi jak mam klopoty iz nie mam sie tak martwic bo zawsze sie jakos ulozy ,a ja wtedy mysle fajnie ci sie gada .Po czasie dochodze do wniosku rzeczywiscie ma racje.Wszystko bedziemy z czasem musialy zaakceptowac jest ciezko wiem o tym.
 
Hej Kochane, w czwartek byłam u gina - 5 tydzień. Podobno wszystko w porządku, ale kazał przyjść za dwa tygodnie zeby sprawdzić czynność serduszka. Nie denerwowac sie i lykać kwas foliowy...nienawidzę tego ciągłego czekania...
 
Hej Kochane wlasnie 2 dni temu stukneło mi 44... :( a bobasa nie ma...obiecywalismy sobie z mezem ze do tych 44 bedziemy sie starac a pozniej to juz wiadomo jak nie wyszlo to trudno....za kilka dni powinnam dostac @ i czuje ze przyjdzie... wiadomo nie poddajemy sie i staramy sie dalej....
wyjdzie. Jak tylko przestaniecie się starać
 
Hej dziewczyny ..Długo się nie odzywałam,ale ciężko znaleźć czas .po Nowym Roku wróciłam do pracy na Full -apteka środek sezonu ..Ale przestałam plamic po 13 tc.jeszcze przez miesiąc bralam leki ,ale też już odstawiłam .myślę że będzie dobrze..od 2 tygodni czuje ruchy ..dzis skończył się 20 sty tydzień. Jutro mam wizytę, w środę polowkowe.
Żeby tylko ta moja dwurozna macica wytrzymała jak najdłużej-planuje jeszcze przez marzec popracować A potem już odpoczywać i czekać na zdrowego synka.
Czasem myślę że limit nieszczęść się w końcu kończy i musi być dobrze-to tez dla Magdy !!!!już dużo przeszłas i wystarczy ..trzymam kciuki za pozytywną dla Ciebie diagnozę.
Dziękuje ci kochana moja :* tez tak myśle ze moj limit sie wyczerpał :) wow już masz połówkowe ale czas leci :) super cieszę się ze wszystko u was dobrze i tak ma być :)
No myśle ze będzie dobra diagnoza , już mi pobrali krew minęło ok 30 min czekam na wynik i będę informować :)
 
Hej Kochane, w czwartek byłam u gina - 5 tydzień. Podobno wszystko w porządku, ale kazał przyjść za dwa tygodnie zeby sprawdzić czynność serduszka. Nie denerwowac sie i lykać kwas foliowy...nienawidzę tego ciągłego czekania...
Wiem czekanie i czas jest najgorszy ale wszystko wytrwamy :)
 
reklama
Do góry