reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
jaanu77 przywykniesz do tej mysli :) najwazniejsze zeby ciaza byla w miare bezproblemowa i dziecko zdrowe a reszta sie jakos ulozy :)

ja mam dokladnie taka sama sytuacje ale bede sie martwic zmiana auta i rewolucja w zyciu jak usg pokaze ze wszystko jest ok :) na razie zamartwiam sie czy z ciaza wszystko w porzadku :) ale ja to panikara po maksie po moich przezyciach kazda drobnostka urasta do rangi dramatu :( dobrze ze mam rozsadna Ginekolog ktora potrafi mnie usadzic :) w przyszlym tyg do niej ide zobacze co mi powie... na szczescie pracuje w klinice leczenia nieplodnosci i ma duzo doswiadczenia z ciazami w starszym wieku :)
 
to jest wziete ze strony testu panorama "Test Panorama[emoji769], podobnie jak inne nieinwazyjne badania prenatalne, nie jest badaniem diagnostycznym. Otrzymane wyniki są informacją o wysokim lub niskim prawdopodobieństwie wystąpienia każdego z badanych zespołów. "

Wykonywałam Nifty i nie otrzymałam w wyniku oceny niskiego czy wysokiego prawdopodobieństwa wystąpienia któregokolwiek z badanych zespołów lecz wyraźną adnotacją, że dziecko jest zdrowe genetycznie.
 
Kasiulek helo jestes?
chrzaszczyk Ty tez juz nas opuscilas?
Jestem, jestem tylko rzadziej zaglądam. Wirusisko jakieś się przypaletało i upatrzyło sobie niestety najsłabsze w tym okresie ogniwa w domu czyli mnie matkę karmiącą czasami niestety z braku czasu niedojadającą[emoji1] i synka oseska mego cudnego ale nie dajemy sie[emoji38]
 
Trzymam kciuki. Będzie dobrze, a na drugi raz nie odwiedzaj wujka google, bo czasami można przez wyczytane tam głupoty nawkrecać sobie różne choroby i pozniej niepotrzebnie się stresować.
Ja tylko chciałam zobaczyć co to jest. Moj gin po wyglądzie usg bal się sam ze to mam rano jadąc do szpitala z torba bo mi kazał jechałam pewna ze wrócę do domu bo mi nic nie jest
 
Cześć..ja po wizycie. Na razie wszystko ok.w środę mam polowkowe usg. Zleciało te pół ciąży. Potwierdzony chłopczyk-chyba Antoś.do pracy jeszcze pochodzę-spróbuje przez marzec jeszcze..potem już dam sobie spokój- 3 miesiące będę leniuchowac.
Przeziebionym życzę powrotu do formy..już też przerabialam.
Super, że wszystko ok...to najważniejsze. Antośki to fajne chlopaki...sama mam taki mały egzemplarz juz w domu[emoji7]
 
reklama
dzisiajesza beta przyrosla mega malo duzo ponizej normy + zaczelam plamic takze raczej nic z tego nie bedzie :(
musze zacisnac zeby ... w czwartek bylam umowiona do gin wiec i tak pojde przegadac sytuacje :(
 
Do góry