reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
Brumba kochana i co tam wyszło ????????

Przepraszam że dopiero teraz. Czekałam pod gabinetem 2 godziny plus dojazd zrobiło się 3 i w związku z tym wszystkie zaplanowane rzeczy mi się przesunęły.
Potem wszystko biegiem.
U mnie lipa.. Mam torbiele na obu jajnikach i to takie mega wielkie..:(
Czeka mnie kuracja 3 miesięczna tabletkami antykoncepcyjnymi..:-( :(
Powiedziała że może się tak zdarzyć że po najbliższym okresie torbiele znikną wtedy przerywamy leczenie. Ale standardowo 3 miechy..
A myślałam że niedługo zaczniemy się starać..:(
 
reklama
Dziekuje za powitanie i miłe słowa Lilly40. Do lekarza mam sie umówić jak z bety przyjdzie wynik. A dlaczego nie mamy dzieci ... nigdy nie mieliśmy na nie parcia z mężem... zostawiliśmy sprawy swojemu biegowi „ jak bedzie to bedzie” raczej w związku z mimi chorobami nie spodziewałam sie ze mogę zajść. A tu proszę...
Super, że "sprawynabrały swojego biegu" :) Z chorobami możesz przechodzić ciążę trochę ciężej, ale może być też odwrotnie i objawy będą złagodzone :) Teraz to już tylko do przodu i dbanie o siebie :)
Będziemy trzymać kciuki. A jak reakcja męża?
 
Do góry