reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Lilly wybacz, jak wyszłam z gabinetu to czułam się jakby mi ktoś obuchem w głowę dał.
A potem jak robot do domu i do działania.
Teraz już się oswajam. Ale jest to dla mnie cios. Jeszcze jutro muszę zrobić jakieś badanie w kierunku zmian nowotworowych...
Pewnie standardowo wykonywane ale stres mam...
Gina mówiła że tak duże torbiele jak moje mogą same pęknąć i to właściwie dobrze tylko mega boli..:oo: Ale jakby ten ból po dwóch nospach nie przeszedł to trzeba szybko do szpitala bo to oznacza że torbiel się na szypule skręciła i trzeba zabieg robić endoskopowo:szok:

Omg współczuje kochana ... masakra jakaś ... trzymam bardzo mocno kciuki żeby wszystko zakończyło się jak najszybciej i bezbolesnie ....ściskam Cię mocno [emoji8][emoji8][emoji8]
 
reklama
Dziewczyny Kochane dziękuję za troskę- dopiero teraz doczytałam do końca.

Martwię się bo niedawno przeczytałam że torbiele zmniejszają płodność- chodzi o rezerwę jajnikową...
Ja tez po poronieniu mialam torbiele leczylam je orgamentilem i potem pigulkamiale lekarz mi mówił ze po takim leczeniu nie powinno byc problemu z zajsciem w ciążę i sie udało. Życzę Ci kochana tego samego.:)
 
Dziewczyny jutro jadę na planetarne. Powiedzcie jak któraś z Was wie czy lekarz od razu mi powie co i jak czy muszę czekac na jakies wyniki. Okropnie sie boję. Caly dzien mnie juz glowa boli a co dopiero jutro.:(:sad:
 
Dziewczyny jutro jadę na planetarne. Powiedzcie jak któraś z Was wie czy lekarz od razu mi powie co i jak czy muszę czekac na jakies wyniki. Okropnie sie boję. Caly dzien mnie juz glowa boli a co dopiero jutro.:(:sad:
Mi się wydaje ,że tak .Lekarz dokładnie bada i mierzy wszystko .Daj znać jak Ci poszło ,który to tydzień
 
Dziekuje za slowa otuchy:).. Nie boli Cię ta torbiel? Mnie właśnie ból do lekarza wygnał bo mam bardzo bolesne podbrzusze, mam wrażenie że do nogi ból promieniuje. Chodziło mi po głowie że to wyrostek. I lekarka powiedziala że stosunek przy tym moich zmianach będzie bolesny...
Na co dzień nie boli, ale podczas @ to mam dwa dni z życia wyjęte. Wtedy męczę się strasznie. Niestety mam skłonność do tworzenia się torbieli i nic na to nie poradzę. Kiedyś zażywałam hormony to urosły mi miesniaki, więc tzw. błędne koło.
Będzie dobrze nie martw się na zapas ;)
 
Dziewczyny jutro jadę na planetarne. Powiedzcie jak któraś z Was wie czy lekarz od razu mi powie co i jak czy muszę czekac na jakies wyniki. Okropnie sie boję. Caly dzien mnie juz glowa boli a co dopiero jutro.:(:sad:
Powie Ci od razu mi nawet na 1szych powiedział płeć
Wszystko bedzie dobrze
trzymam kciuki za Was.
 
Super, że "sprawynabrały swojego biegu" :) Z chorobami możesz przechodzić ciążę trochę ciężej, ale może być też odwrotnie i objawy będą złagodzone :) Teraz to już tylko do przodu i dbanie o siebie :)
Będziemy trzymać kciuki. A jak reakcja męża?
Heja, taaa dokładnie sprawy nabrały swojego biegu - idealnie to ujęłaś! Teraz muszę dbać o siebie właściwie tak dużo zmian dla mnie a człowiek musi wyjsć ze strefy swojego komfortu;-) jestem na etapie testowania insuliny i to mnie przeraża ale co tam ... hmmm a mąż to najpierw szok, niedowierzanie a teraz dba o mnie i się cieszy;-)
A Ty na jakim etapie jesteś?
Pozdrawiam
 
reklama
Dziewczyny jutro jadę na planetarne. Powiedzcie jak któraś z Was wie czy lekarz od razu mi powie co i jak czy muszę czekac na jakies wyniki. Okropnie sie boję. Caly dzien mnie juz glowa boli a co dopiero jutro.:(:sad:
Mnie się wydaje że pomiary od razu lekarz komentuje do pacjentki.
Wierzę że się denerwujesz. Spróbuj myśleć o czym innym choć trochę- dla swojego Maleństwa. Trzymaj się dzielnie- zobaczysz,jutro będziemy sie cieszyć razem z Tobą:tak: o ktorej masz badanie?
 
Ostatnia edycja:
Do góry