reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

Przepraszam że dopiero teraz. Czekałam pod gabinetem 2 godziny plus dojazd zrobiło się 3 i w związku z tym wszystkie zaplanowane rzeczy mi się przesunęły.
Potem wszystko biegiem.
U mnie lipa.. Mam torbiele na obu jajnikach i to takie mega wielkie..:(
Czeka mnie kuracja 3 miesięczna tabletkami antykoncepcyjnymi..:-( :(
Powiedziała że może się tak zdarzyć że po najbliższym okresie torbiele znikną wtedy przerywamy leczenie. Ale standardowo 3 miechy..
A myślałam że niedługo zaczniemy się starać..:(

Brumba słonko tak mi przykro .... mam nadzieje ze tabletki pomogą [emoji8][emoji8][emoji8]
 
reklama
Dziewczyny Kochane dziękuję za troskę- dopiero teraz doczytałam do końca.

Martwię się bo niedawno przeczytałam że torbiele zmniejszają płodność- chodzi o rezerwę jajnikową...
 
Dziewczyny Kochane dziękuję za troskę- dopiero teraz doczytałam do końca.

Martwię się bo niedawno przeczytałam że torbiele zmniejszają płodność- chodzi o rezerwę jajnikową...

Brumba kochana bedzie dobrze powiem Ci ze kolezance leki pomogly a tez miala je dosc wielkie :) wiec bedzie dobrze
 
Przepraszam że dopiero teraz. Czekałam pod gabinetem 2 godziny plus dojazd zrobiło się 3 i w związku z tym wszystkie zaplanowane rzeczy mi się przesunęły.
Potem wszystko biegiem.
U mnie lipa.. Mam torbiele na obu jajnikach i to takie mega wielkie..:(
Czeka mnie kuracja 3 miesięczna tabletkami antykoncepcyjnymi..:-( :(
Powiedziała że może się tak zdarzyć że po najbliższym okresie torbiele znikną wtedy przerywamy leczenie. Ale standardowo 3 miechy..
A myślałam że niedługo zaczniemy się starać..:(
@Brumba ja też mam torbiel na jajniku i to w dodatku endometrialną. Lekarz zaleca mi jej usunięcie, ale jednocześnie ostrzega że mogę stracić jajnik i sam nie wie co robić. Ja na razie sobie żyję z tą torbielą a mam jeszcze mięśniaki, więc tzw. komplet. Nie jesteś sama w takiej sytuacji. Ja często mam myśli, żeby już nie próbować zachodzić w ciążę. Jednak mimo to zdaję się na los trudno co będzie to będzie, takie nasze życie. Trzymaj się ciepło ;)
 
No powiem Ci ze przetrzymałas nas troszkę [emoji6][emoji6]

Lilly wybacz, jak wyszłam z gabinetu to czułam się jakby mi ktoś obuchem w głowę dał.
A potem jak robot do domu i do działania.
Teraz już się oswajam. Ale jest to dla mnie cios. Jeszcze jutro muszę zrobić jakieś badanie w kierunku zmian nowotworowych...
Pewnie standardowo wykonywane ale stres mam...
Gina mówiła że tak duże torbiele jak moje mogą same pęknąć i to właściwie dobrze tylko mega boli..:oo: Ale jakby ten ból po dwóch nospach nie przeszedł to trzeba szybko do szpitala bo to oznacza że torbiel się na szypule skręciła i trzeba zabieg robić endoskopowo:szok:
 
reklama
@Brumba ja też mam torbiel na jajniku i to w dodatku endometrialną. Lekarz zaleca mi jej usunięcie, ale jednocześnie ostrzega że mogę stracić jajnik i sam nie wie co robić. Ja na razie sobie żyję z tą torbielą a mam jeszcze mięśniaki, więc tzw. komplet. Nie jesteś sama w takiej sytuacji. Ja często mam myśli, żeby już nie próbować zachodzić w ciążę. Jednak mimo to zdaję się na los trudno co będzie to będzie, takie nasze życie. Trzymaj się ciepło ;)

Dziekuje za slowa otuchy:).. Nie boli Cię ta torbiel? Mnie właśnie ból do lekarza wygnał bo mam bardzo bolesne podbrzusze, mam wrażenie że do nogi ból promieniuje. Chodziło mi po głowie że to wyrostek. I lekarka powiedziala że stosunek przy tym moich zmianach będzie bolesny...
 
Do góry