reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża na studiach

Dziękuję, zapytam na pewno, choć u nas strasznie naciskają na obecności. Najśmieszniejsze, że tym co mnie ominie będzie prawopodobnie położnictwo i ginekologia - nie inaczej, a o tym to już jakas wiedzę mam;)
 
reklama
studjujacamama ja studiowałam bioinformatyke(5 rok) i biotechnologie(3 rok). 2 zupełnie rózne uczelnie,na jednej miałam bronic magistra, w wakacje dowiedziałam sie ze jestem w ciazy,termin na maja...dałam rade:) jestem mgr i teraz z maluchem wkraczam na 4 rok drugiego kierunku,nie było łatwo,na akademi medycznej najgorsze problemy robiły mi wykładowczynie-stare panny...miałam laboratoria,szkodliwe odczynniki...ale jakos udało sie wszystko pogodzic:)
 
Podziw i szacunek dla Was:) Uważam że bycie tak młoda mamą często jest najlepszym wyjściem. Na wszystko jest w życiu czas, a im szybciej urodzi się dziecko tym lepiej dla organizmu. Powodzenia:)
 
Ja będę za dwa tyg zdawać licencjat z fizjoterapii mam nerwy jak cholerka a jak widzicie suwaczek pokazuje co i jak:-):-) Czekam uczę się i żeby nie zwariować później w domku z dzidzią to zapisałam się na kurs masażu roczny zaoczny;-) Wychodzę z założenia że dla chcącego nic trudnego damy radę dziewczyny:tak::tak:
 
cześć dziewczyny - to i ja się dołączę do studiujących mam.
co prawda jestem już po jednych studiach (skończyłam w tamtym roku dziennikarstwo) ale od października zaczynam nowe - 2 letnie magisterskie (filologia polska/edytorstwo).

od ponad roku mężatka, ciąża planowana i wyczekiwana (z jednym aniołkiem, który odszedł w 6 tc), tak samo przemyślana decyzja o podjęciu studiów.
owszem, mam wielkie obawy co do nowej uczelni, kolegów z roku no i profesorów. wiem jednak, że przysługuje mi indywidualny tok nauczania (na zasadzie nauka w domu i przez Internet, stawianie się na egzaminy), ale jest to coś nowego, coś, co dopiero rusza na tej uczelni, także będę jednym z królików doświadczalnych :-D

ale wiecie co? do podjęcia decyzji o studiach zmotywowała mnie właśnie moja mała córeńka, przecież przede wszystkim to dla niej to robię, by niczego jej nie zabrakło.
a dzisiaj technologie informacyjne wychodzą tak bardzo ludziom na przeciw, że koniecznie trzeba z tego korzystać - nawet robiąc studia sposobem e-learningowym.

pozdrawiam :tak:
 
Cherie Ja studiuję filologię polską :happy:
Urodziłam synka w lipcu, postanowiłam wrócić teraz od października na studia (dzienne, 2 rok). Zobaczymy jak będzie, trzymajcie kciuki! :happy:
 
dodam od siebie tylko tyle ze moja bliska znajoma jeszcze w liceum co prawda zaszła w ciąże zupełnie świadomie tego chciała, i miała większe luzy niż kto ktokolwiek z nas, nauczyciele okazali naprawdę wyrozumiali i nawet sami ja usprawiedliwiali defakto przed sobą, myślę ze zawsze można dać sobie rade trzeba tylko chcieć, powodzenia :))
 
reklama

Podobne tematy

Do góry