reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża czy zwidy?

reklama
A powiedzcie mi trochę niezręcznie 😅 czy czulyście może intensywniejszy zapach moczu na takim etapie ? Nie mam żadnej infekcji ani nic
 
Ja również jestem za fecalle z Rossmana ale ogólnie po tylu testach to bym zrobiła betę bo szkoda tylko kasy na testy w takiej sytuacji.
 
Ja też na każdym widzę cień ale jak piszą dziewczyny najlepiej iść na bete. Miałam podobną sytuację miesiąc temu 5 testów pokazało mi cień kreski niestety beta wyszła <0.2 mam nadzieję że u ciebie będzie inaczej 😊
Też polecam facelle z Rossmana, myślę że jakbyś zrobiła test w niedzielę rano o czułości 10 to kreska powinna być już wyraźna ☺️
 
Powtórz test za dzień albo dwa, ewentualnie idź na betę z krwi. U mnie dzień po spóźnionym okresie już wyszła czerwona kreska, później była już coraz mocniejsza z dnia na dzień. Test był o czułości 10ml
 
Dobra powracam bo trochę oglupialam ,moja nadzieja znikła gdy dostałam ,,okresu,, tylko sęk w tym że mój okres trwa od zawsze 6/7 dni ,a teraz po 2 dniach koniec , co myślicie ?
 
reklama
Do góry