reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża czy zwidy?

Ja się nie zgadzam co do zastrzyków :)
To po prostu alternatywa jak każda inna. Znam kobiety, które je mialy po prostu, jako pierwszy środek, nie ostatni.
Jasne, pewnie i tak może być. Opisałam jak wygląda mój przypadek i kolejność wdrażania leków. Nie zakładam, że nie może być inaczej 😉
 
reklama
Dokładnie tak. Dlatego 12/14 dpo to takie minimum. Ja polecam robić najwcześniej 14/16 dpo, czyli mniej więcej w dniu spodziewanej miesiączki - 2 dni spóźnienia miesiączki.
Ja zrobiłam w 12 i 13 dpo kilka testów różnych firm, wszystkie z drugą kreską, na 14 dzień przyszła @ i tyle by było z nadziei... już jestem wyleczona z jakiegokolwiek testowania 😡
 
Ja zrobiłam w 12 i 13 dpo kilka testów różnych firm, wszystkie z drugą kreską, na 14 dzień przyszła @ i tyle by było z nadziei... już jestem wyleczona z jakiegokolwiek testowania 😡
Dlatego najlepiej czekać do dnia miesiączki spodziewanej albo jak się spóźnia z 3 dni... Niestety biochemy częściej się zdarzają niż myślimy...
 
Do góry