reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Drodzy. Dzisiaj (13.10) około godziny 18:30 przez 30 min. nie będzie dostępu do forum. Związane jest to z pracami technicznymi.

reklama

Ciąża bliźniacza

Magda jak możesz wrzuć swój brzuszek to porównamy
Dziewczyny co sądzicie o kupnie wózka poczekać jeszcze czy powoli zacząć już poszukiwania i kupić :eek:

ja uważam jak yummy muumm, i tez nie mam wózka:) model wybrany, chociaz cena mnie przeraża, szukam uzywanego, ale widziałam tylko raz..chyba, że chcecie wózeczek uzywany, to mozna sie powoli zacząć rozglądać i szukać okazji:)
a to moja wymarzona fura:)
PROMOCJA EASYWALKER DUO 2011 GONDOLA GRATIS! (2089863821) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Magda- dzięki, że pytasz. Ostatnio nic nie piszę na ten temat, bo odpukać wszystko rewelka! Odkąd zaczął chodzić na terapię już jest dobrze a po urodzeniu chłopców to już w ogóle. Zajmuje się chłopakami jak należy (wychodne na kawę też dostaję i wcale się nie boję go samego zostawiać, bo wiem, ze się nimi dobrze zajmie). Ze starymi koleżkami nie ma kontaktów, także jestem dobrej myśli!:)
bardzo sie cieszę i wam gratuluje. ciesze sie, że mąż przejrzał na oczy naprawdę super:) wiem jaki to ciężki nałóg, zabrał mi moja mame, więc jakos bardzo to przezywam:)
a jak sprawy cycuchowe? jesteście dalej na piersi?


Volka a jak tam sprawy sexowe:p Dajecie juz rade?;) Jesli moge spytac to jakie masz plany w kwestii zabezpieczenia- nie ukrywam ten temat ostanio mocno mnie nurtuje:-D moje stadko mi zdecydowanie wystarczy:-D

mnie tez mega nurtuje...mam mega przeczucie, że jeszcze kiedys wpadniemy..nie wiem czemu, ale przeraża mnie to:p

namówie męża na jakieś foto i spróbuje wstawić:)

u nas ok, chociaz młody ma trochę kaszel i katar. obudził sie przed 4 i nie mogłam potem zasnąć..ale za to pospalismy prawie do 8:30. u nas pada snieg, ale wczoraj była ładniejsza pogoda, bo dzis nie ma słonka.
miłego dnia:)
 
reklama
magda85-gdańsk bardzo fajna bryka i widzę,że 76cm szer.także raczej wszędzie można nim wjechać.:-)
Mi się podobają wózki jeden obok drugiego,ale zazwyczaj są bardzo szerokie,albo mega drogie.Jako tandem mi się podoba ABC DESING ZOOM,ale jak doliczyć do tej spacerówki gondole,foteliki,adaptery itd.co cena wychodzi nie na moją kieszeń.Chyba,że używany :tak:

Miłego dnia dziewczyny ;-)
PS.U mnie mróz -20st,niedawno byłam robić badania to myślałam,że mi nos odpadnie po drodze :-)
 
Czesc dziewczyny witam po fatalnej nocy...moje opuchniete nogi wracaja do normy,ale cala noc mialam skurcze w nogach i takie jak ostatnio jak to moj lekarz powiedzial "przygotowujace do porodu" pocieszyl mnie tylko ze jestem jedna z niewielu pacjentek ktora sie nie upasla;) podobno kobiety nadal maja teorie ze trzeba jesc za dwoje,w naszym przypadku troje.
Jestem strasznie zadowolona bo chlopaki ida rowno jeden 826 g drugi 821 g.Moze juz sie nic nie wydarzyc.

No wlasnie ja podpisuje sie pod pytaniem co pozniej z antykoncepcja??to moja pierwsza i ostatnia ciaza zawsze chcielismy z mezem dwojke dzieci i poki co przy tym obstajemy chyba,ze kiedys sytuacja finansowa bedzie na tyle luzna ze roznicy nam to nie zrobi to o dziewczyne sie postaramy;) a poki co jakie macie na to pomysly?

lily815 ja mam ABC design zoom po wielu dniach przeczesywania internetu itd zadecydowal fakt,ze po zlozeniu zajmuje tyle co pojedynczy wozek wiec bede mogla go tez wcisnac do swojego autka:) Fakt faktem tani nie jest nowy-ale spokojnie znajdziesz uzywane w internecie chyba nawet kiedys jakis na allegro widzialam!
 
Agata88 tak właśnie najbardziej póki co ABC DESING mnie przekonuje.Ogólnie to się zastanawiam kiedy zrobić zakup wózka.W pierwszej ciąży kupiłam w 9 miesiącu,ale teraz to chyba trzeba szybciej wykonać taki zakup.To samo dotyczy wyprawki dla maluchów.A Ty masz już wszystko dla maluchów?:-)
 
magda ja mam Easy Walker i jest MEGA SUPER WYPASIONY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! polecam polecam polecam!! nie bylo drzwi w ktore bym sie nie zmiescila, miesci sie w moim autku (Kia Venga) super sie prowadzi, idzie mi nawet 1 reka :) wozek drogi ale wart kazdej zlotowki!!

Agata88 a w jakiej czesci Poznania mieszkasz?? ja tez jestem z Poznania, super ze nareszcie ktos z okolicy sie pojawil! :)
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny@ ja tez mialam dzis fatalna nocke- mlodej wychodza jednoczesnie 3 piatki, nie chce jesc, wszystkim rzuca,wscieka sie bez przerwy, z nosa jej leci ciurkiem, nie moze spac i tylko do mamuni, nikt inny jej nie interesuje, wiec spimy razem od 2 dni. Budzila sie co 2h, wchodzila mi na glowe, masakra:baffled: do tego w nocy brzuch mi sie stawial, wiec prawie nic nie spalam:-:)baffled: Jestem wykonczona grrrr

Co do wozkow- ten easywalker faktycznie ciekawy, choc drogi- ale w sumie jak wszystkie wozki blizniacze:-D My w ogole nie bralismy pod uwage wozka obok siebie- po 1 z powodu szerokosci (a my duzo chodzimy), po 2 balam sie, ze dzieciaki beda sie laly, jak beda obok siebie, a zima beda mialy malo miejsca siedzac w tych grubych kombinezonach.

Zdecydowalismy sie wiec na hit za granica- baby joggera city select. Mozna go uzywac jako wozka podwojnego albo pojedynczego, w samochodzie wiec latwo go zdemontowac (mnostwo filmikow na youtubie) i zajmuje tyle miejsca, co pojed. No i w zaleznosc od nastroju bobasow moga siedziec odwrocone do siebie, do mamy albo ogladac swiat. No i mozna do niego dokupic podstawke dla 3 dziecka, jest wielki kosz na zakupy. Wiadomo ma swoje minusy (gondole), ale ostatecznie nam wydal sie bezkonkurencyjny:-) Juz sie nie moge doczekac kiedy go zamowimy:-):-D
 
Yummy my mieszkamy obok siebie, jak chcesz moge ci easy walkera pokazac, tez mam dostawke dla synka, i miesci sie do autka :) ja chce na wiosne dokupic baby joggera ale mini doboule :) tak zeby bylo jako spacerowka :)
 
Dzień Dobry Dziewczynki:-)U mnie kolejna nieprzespana noc....poprostu tak mam, ze się budzę i oczy jak 5 zł, spać się nie da.Rano tez byłam na badankach i temp -15 lekko mnie przeraziła. Tym bardziej, że chodzę w rozpiętej kurtce bo z racji wielu cm z przodu brakło materiału. A kaski już mi szkoda na zakupy bo i tak siedzę w domu. Na szczęście miałam transport i tylko troszkę do przejścia;-)
Odnośnie wózka my też zdecydowaliśmy się na ABC Zooma. Drogi pieruńsko ale fajnie się prowadzi i super składa i na luzie wejdzie nam do autka. Dziadki sie zadeklarowały, że kupią wózek więc tu przynajmniej koszta odpadają. A wózek Emuś kupi jak się Gwiazdki urodzą:-)
Yummy super waga maluchów.....3 tygodnie zlecą....masz już z górki.
Agata88 moje w 26 tc miały po 850 gr. Więc waga Twoich super, gdzieś na 50 centylu siatki.
 
Zdecydowalismy sie wiec na hit za granica- baby joggera city select. Mozna go uzywac jako wozka podwojnego albo pojedynczego, w samochodzie wiec latwo go zdemontowac (mnostwo filmikow na youtubie) i zajmuje tyle miejsca, co pojed. No i w zaleznosc od nastroju bobasow moga siedziec odwrocone do siebie, do mamy albo ogladac swiat. No i mozna do niego dokupic podstawke dla 3 dziecka, jest wielki kosz na zakupy. Wiadomo ma swoje minusy (gondole), ale ostatecznie nam wydal sie bezkonkurencyjny:-) Juz sie nie moge doczekac kiedy go zamowimy:-):-D

fajny ten wózek, a wiesz czy oparcia sie rozkładają? jakby dzieciaki chciały spać?
Ja też zastanawiam sie nad wózkiem i nie wiem czy na okres jazdy w wersji głebokiej kupić jakiś "gorszy", mam tp na czerwiec, a po zimie na wiosne zainwestować w jakąś lepszą lekką spacerówkę. Jeśli chodzi o tą pierwszą fazę, zastanawiałam się nad:
Borówka DUO Adbor koła POMPOWANE CERTYFIKAT (2019036040) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
wiem, ze nawet jak sie kupi drogi wózek to i tak on nie jest na tyle wszechstronny żeby byc z niego w pełni zadowolonym na początku gdy dzieci leżą i sa malutkie i gdy sa juz małymi klocuszkami:-)
Jak sądzicie?

A ja dziś mam wizytę i małe stracha....
 
reklama
Yummy- na początku, tzn. w jakimś 5 tyg. po porodzie było strasznie- okropnie bolało. Byłam przerażona, że tak już będzie zawsze, ale na szczęście już wszystko powoli wraca do normy :). Boli tylko troszke. Zabezpieczamy się póki co tylko gumkami, ale planuję wrócić też do tabletek co by mi również cere poprawiły ;).
Magda- co do cyca to jeszcze ich dokarmiam cycem, tzn. jemy na zmianę, raz butelka, raz cyc, ale chcę już iść w przyszłym tyg. do gina żeby mi przepisał coś na zanik pokarmu, bo szczerze powiedziawszy to karmienie piersią zajmuje przy bliźniakach straaaaasznie dużo czasu a i tak nie najadają się jak należy, więc stwierdziłam, że 2 miesiące w zupełności wystarczą :).
 
Do góry