reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Yummy gratuluję wagi dzieciaczków!Dobrze,że ta torba się jeszcze nie przydała.My za tydzień mamy wizytę i aż boję się wagi moich laleczek,bo pewnie nie są duże

Donka nic sie nie martw- czemu maja byc malutkie! Na pewno sa duze i silne, zreszta lekarze mowia, ze 2,5 kg na blizniaka to juz super wyczyn- nam sie wydaje, ze to niewiele, ale jak na dwupaczek to bardzo bardzo duzo:tak:
 
Yummy u mnie na tym etapie ciąży co u Ciebie w 33tyg.dziewczyny ważyły 1400g i 1550g,różnica ogromna,mam nadzieję że przez te 3tyg. podrosły troche
 
Agucha1986 mi szyjka też zaczęła się skracać w jakimś 23 tyg ale leki pomogły i się wszystko poprawiło i do tej pory dała radę, bądź dobrej myśli, też u mnie dwie dziewczyny:-)
hej, ja miałam narazie raz mierzoną u mojej gin i miała 4,5 cm a potem poszłam do szpitala i okazało się, że jest 2.5 teraz byłam u niej na wizycie ale to tuż po szpitalu i kazała mi przyjść do kontroli za dwa tyg 13 lutego na spr szyjki czyli mam rozumieć że można to wyleczyć lekami tzn zahamować czy coś?? bo nie ukrywam że mnie to bardzo martwi i myślę cały czas o tym :-(

Yummy_mummy_82 gratuluję udanej wizyty super :) no i jeszcze lepsza imponująca waga maluszków świetnie :) trzy tyg zleca jak nie wiem co zobaczysz nim się obejrzysz a maluchy będą z Tobą :)
 
hej laseczki:)
A ja Wam dzieczyny powiem, że po tym wsystkim czego ja sie nasluchalam w ciazy jak to bedzie ciezko, a z dwojka to juz w ogole! to jestem mile zaskoczona. Radze sobie czasami nawet sama. W tej chwili jeden lezy na kolanach a drugiego trzymam na rece a druga reka pisze hehe. I powiem Wam jeszcze w tajemnicy- mam ochote bardziej o siebie dbac o dziwo! wiec nie taki wilk straszny :)
super, sie czyta takie posty:) mój dwulatek mówi, że bedzie pomagał, ale wole myslec, ze bedzie mega zazdrosny a potem miło sie rozczarować:)
volka, jak tam sprawy z mężem:)?

Czesc dziewczyny jak samopoczucia w ten mrozny poranek?dzisiaj mam wizyte u lekarza i juz zaczynam sie stresowac czy wszystko bedzie ok z chlopakami:) (tez pewnie tak macie).Powiedzcie mi czy puchna wam nogi?czy to woda zatrzymuje sie w organizmie?czuje sie juz sloniowata a to dopiero 25 tydzien sie konczy:D nie wiem co bedzie za nastepne 5;)
P.S. Czy ktoras wie moze co wywinelam ze suwaczek mi sie nie wyswietla a jedynie link do niego?? :)

ja tez nie zauwazyłam puchniecia nóg u siebie.

Tossa śliczne maluszki:)
ja na prośbę niektórych pochwalę się brzuszkiem jeszcze :-D tak z wczoraj

Zobacz załącznik 431878
Zobacz załącznik 431883

enaflo, super brzuszek, ale ja przyznam, ze mam wiekszy:) a ile masz cm na wysokości pempka?
super masz fugurke, gratuluje:) i ładna ściana z kamienia;)


Czeeeeeeesc laleczki;)

Wlasnie wrocilam do domu- co najwazniejsze!:-) To na pewno dzieki waszym kciukom dziewczynki- wszystkim bardzo bardzo dziekuje!:happy: Szyjki nie mierzyl dzis w usg, tylko lopatologicznie i wyglada na to, ze jest bez zmian:-) Biocenoza wyszla ok, a zwiekszona wydzielina od skurczy macicy- normalne na tym etapie:happy: Na ktg wyszly niezle skurcze, ale najprawdopodobniej z powodu spoznionej tabl. fenka, przy drugim dzidziusiu juz ich nie bylo:eek::-) Ale najwazniejsze, ze dzidzie zdrooowe i duuze;) maly 1950 a niunia 2150:cool2: Jak tak dalek pojdzie, za 3 tygodnie rozwiazaujemy najprawdopodobniej:happy::happy:

Enaflo sliiiczny brzuuunio:p Mi sie wydaje, ze mam troszeczke mniejszy, ale nic dziwnego- 3 tygodnie miedzy nami;-)

super, ciesze sie, że jednak wróciłaś:) mnie gin tez bada tylko palcami zawsze.
fajnie, tak wiedzieć za ile urodzisz:) 3 tygodnie zleca raz, dwa:)
noi waga maluszków super:)!

u nas dzień minął bardzo miło:) pospacerowalismy z Damiankiem troche po dworzu, bo pogoda choc mroźna, to słoneczko świeciło. tylko teraz troche cierpie, bo kości spojenia łonowego (jeżeli dobrze interpretuje miejsce bólu;) ) troche bola, ale nie jest źle:)
miłego wieczorka, ja smiga na na wspólnej:)

ps:agata777 jak u was?
 
Magda jak możesz wrzuć swój brzuszek to porównamy
Dziewczyny co sądzicie o kupnie wózka poczekać jeszcze czy powoli zacząć już poszukiwania i kupić :eek:
 
Magda- dzięki, że pytasz. Ostatnio nic nie piszę na ten temat, bo odpukać wszystko rewelka! Odkąd zaczął chodzić na terapię już jest dobrze a po urodzeniu chłopców to już w ogóle. Zajmuje się chłopakami jak należy (wychodne na kawę też dostaję i wcale się nie boję go samego zostawiać, bo wiem, ze się nimi dobrze zajmie). Ze starymi koleżkami nie ma kontaktów, także jestem dobrej myśli!:)
 
Magda jak możesz wrzuć swój brzuszek to porównamy
Dziewczyny co sądzicie o kupnie wózka poczekać jeszcze czy powoli zacząć już poszukiwania i kupić :eek:

Ja kupiłam w zeszłym tygodniu - upolowałam używanego baby joggera na allegro i stwierdziłam że taka okazja już się nie powtórzy - musimy tylko dokupić do niego jedną gondolkę, bo jogger był używany przez dzieci "rok po roku"
 
reklama
Agucha mnie podobnie jak dziewczynom zaczela skracac sie w 23. Jak juz sie skroci to juz sie raczej nie wydluzy, ale sam proces skracania mozna wyhamowac, a przez lezenie zmniejszyc napor na szyjke, przez co na usg moze wydac sie dluzsza. Najwazaniejsze, zeby okreslic jak najwczesniej, ze sie skraca, w wyniku czego sie skraca i zahamowac ten proces. Nie przejmuj sie- w ciazy blizniaczej to standard...:-D

Miki ja dotad nie mam wozka:-D Po co ma stac i sie kurzyc a gwarancja ma leciec;-)Najlepiej, zebys sobie juz wybrala model, obczaila go w sklepie i zorientowala sie, jaki jest czas oczekiwania na niego, a na pierwszy spacer i tak wychodzi sie 2-3 tygodnie po urodzeniu (donoszonych) bobasow

Volka a jak tam sprawy sexowe:p Dajecie juz rade?;) Jesli moge spytac to jakie masz plany w kwestii zabezpieczenia- nie ukrywam ten temat ostanio mocno mnie nurtuje:-D moje stadko mi zdecydowanie wystarczy:-D
 
Do góry