reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
tygryz3
user-online.png
witaj :-)
 
AGATA pozdrów Monie i dawaj znać jak tam! :)
Youstta- kupiłam Mikado duet boston. Tu macie linka. W domu jeszcze fotek nie robiłam. Wózek Mikado Duet dla dwojga Warszawa (1939155697) - Aukcje internetowe Allegro
Ja też na -początku brania fenka czułam się jak naćpana. Biorę już z miesiąc a nadal ręce mi się trochę trzęsą ;).
Asiia- u mnie tylko na jednym USG było widać tę przegrodę. One siedzą faktycznie w jednym domku a przegroda jest bardzo cieniutka, ale teraz jesteś w najlepszym okresie do tego aby ją zobaczyć!
Enaflo- ja kupiłam dwa bardzo cieplutkie w rozmiarze 56 i na późniejszy okres narazie mam tylko jeden
większy.
Ja w tej chwili leżę i nie mogę się za bardzo ruszyć, bo co chwile mnie gdzieś kłuje. Matko, mam nadzieję, że jeszcze się nie sypię! Jutro wizyta na 19 30 :D.









 
asiia - a jak Ci robili usg to nie było widać tej przegrody? bo ze zdjęcia jej rzeczywiście w ogóle nie widać.. U mnie na usg genetycznym przegroda miała tylko 1mm ale b. wyraźnie widać ją było na monitorze, taka falbanka. Akurat zdjęcia z tego usg nie mam żeby porównać.. Usg nie jest szkodliwe, przynajmniej nie ma żadnych dowodów żeby były. Ja usg genetyczne miałam 2 jednego dnia - jedno o 9 rano, a drugie o 17, dlatego że trafiłam do nieudolnej pani doktor która stwierdził że jedno dziecko w ogóle nie ma przezierności i t patologia. Czym prędzej poleciałam do specjalisty..

no wlasnie nie bylo widac, mam 3 zdjecia z nastepnych usg i na zadnym zadnej kreseczki pomiedzy nie ma ,jutro bede u Polskiej ginekolozki to sie o wszystko podpytam :)

ja z synkiem w 32 tyg trafilam do szpitala z cholestaza ciazowa.. i jak mi robili usg to lekarz stwierdzil ze dziecko ma za duza glowe(mimo ze wczesniej ani na genetycznym w 12 tyg ani na tym pozniejszym nic takiego nie uslyszalam),i powiedzial ze to prawdopodobnie wodoglowie.. jeej jak ja wtedy ryczalam.. ;/ niewiem jak mozna tak bezpodstawnie straszyc kobiete w ciazy.. :o synek na szczescie urodzil sie zdrowiutki :) co prawda w 37tyg ale to raczej z powodu cholestazy..

Asiia- u mnie tylko na jednym USG było widać tę przegrodę. One siedzą faktycznie w jednym domku a przegroda jest bardzo cieniutka, ale teraz jesteś w najlepszym okresie do tego aby ją zobaczyć!

moze tak jak mowisz i wczesniej bylo za wczesnie by przegrode zobaczyc:) no ale zobaczymy jutro :)



Dziewczyny wrocilam od lekarza. z tego co powiedziala Moja Gp takie stawianie sie brzucha jest normalne :O , a ta pileczka co mi sie pokazuje to jest miesien... niewiem co o tym myslec.. najsmieszniejsze jest ze szukala 15 minut tego czy bija dzieciaczkom serduszka,po 15 minutach stwierdzila ze jednak idziemy zrobic Scan, a potem jednak jeszcze raz zaczela szukac no i znalazla.. i okazuje sie ze w tym miejscu w ktorym pokazuje mi sie ta pileczka to w tym miejscu sa dzieci.. nie przypuszczalam ze sa one az tak niziutko.
a co do reszty rzeczy to powiedziala jeszcze ze produkcja hormonow w ciazy blizniaczej jest dwa razy wieksza, no i dlatego robi mi sie to co sie robi..
ale jak szukala bici serduszek ,to od razu powiedziala ze wysyla fax do szpitala ze maja mnie lada dzien wziasc na usg i wszystkie badania.. takze zobaczymy ... staram sie myslec pozytywnie :)
 
reklama
Volka, też kupiłam wózek Mikado duet boston, mam nadzieję, że będę zadowolona.

Pozdrawiam Was dziewczynki, mało czasu i depresja :(
 
Do góry