reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
laski macie jakies wieści od sylwi? kurde martwie się:(

domi trzytmaj się:* ja przy damianie też miałam mega doła na poczatku, więc wiem, co przechodzisz..u nas dochodziły problemy z karmieniem cycem..jak ktos mnie odwiedział, to bałam sie wychodzi z nim, żeby się nie obudził..bo nie wiedziałam jak go uspokoić..straszne to było..a po powrocie ze szpitala wolałam kibel myć i kafelki niz z nim siedziec..jejku straszne to co piszę, ale to było niezależne ode mnie..
 
Ostatnia edycja:
Agata77 -ja na tym etapie ciąży nie miałam żadnego kłucia.. pamiętam tylko że brzuch zaczął mi twardnieć w 19tc i boleć.. Przekaż MoniN że trzymamy mocno kciuki. Kurcze.. króciutka ta jej szyjka.

Domi - a wróciłaś już do domu z blźniakami? ktoś Ci pomaga? Ty przy 4 dzieci to się pewnie nie nudzisz..
tygryz - witaj :) jak zareagowałaś na bliźniaki? bo my w większości to w szoku do dziaisj jesteśmy :-D

volka - powodzenia na wizycie

ja o północy zażywam tabletkę fenka i idę walczyć z bezsennością, pphi :-D:-D
 
youstta
user-online.png
-mi też nic a nic spać się nie chce.
 
reklama
Do góry