reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża bliźniacza

No juz chyba wszyscy się oswoilismy z tą myslą , najbardziej cieszyła się moja córeczka Julia (8 lat) jest słodka i juz nie może się doczekać, wiesz nie umiałam się zdecydowac na ciąże bo zawsze było coś ważniejszego a to praca a to brak wolengo czasu a tu masz ciaża i na dodoatek z niespodzianką , teraz martwie się zeby było wszystko oki a z reszta sobie poradze.
 
reklama
Ewa - pewnie, ze dacie sobie radę:) fajnie. ze córeczka sie cieszy!! JA też mam młodszą siostrę - o 9 lat (to prawie to samo) i ją uwielbiam :) na początku byłam jej "starszą siostrą" chodziłam na spacery dumna i blada... później - wiadomo - inny totalnie świat. a teraz już dogadujemy się na "równym" poziomie i to jest super :):)

a co do smaków - ja też tak miałam - może to oznacza, ze masz w brzuchu parkę? :)
 
czesc dziewczyny,
ja mam termin na 9 pazdziernika. Jestem w 9 tygodniu.
Nastepne usg bede miala w 13 tc, ciekawa jestem czy bedzie mozna juz stwierdzic czy bliznieta sa jedno czy dwuowodniowe i jedno czy dwukosmowkowe.
Na razie lekarz powiedzial ze sa jednojajowe - w jednym pecherzu ciazowym.
 
Cześć "nowe" podwójne ciężarówki :) Wszystkim Wam gratuluję\
Na kaszel w ciązy można jeszcze stosować maść wick i bardzo polecam sok lub kompot z gruszki działa nawilżająco i suchy kaszel tak nie męczy. ja też inhalowałam się sodą oczyszczoną

Co do mdłości to Was nie pocieszę ja miałam tak silne że często wymuszałam wymioty <czego nie powinno się robić> i tylko to przynosiło mi ulgę. Pomagał też macdonald :)Pewnego dnia po prostu minęły, trzeba to przezyć. Ale jako pasażer w aucie to nie mogłam chyba jeździc przez pół ciązy tak mnie mdliło
 
Witam nowe mamusie :-) rozgośćcie się :tak:

Ja dzisiaj wypowiem się egoistycznie, tylko tak o sobie :zawstydzona/y:a to dlatego bo do porodu zostały 2 dni!!!

Delikatny stresik jest :eek:


Torby już spakowane a ja siedzę i przebieram nóżkami...
Wszystko mnie boli więc cieszę się, że to już finisz...
Jestem z siebie bardzo dumna, że udało mi się tak długo dotrwać w trójpaku.

Trzymajcie kciuki!!!
Odezwę się jak wrócimy do domku (pewnie w niedzielę lub w poniedziałek)
 
Ostatnia edycja:
oleniolek POWODZENIA! TRZYMAM KCIUKI !!!

nie odzywałam się troszkę bo leżałam w szpitalu. Potwierdziła się u mnie cholestaza. Dieta, leki i kroplówki - pomogły. Teraz wyniki enzymów mam ok i na kilkanaście dni mnie jeszcze wypuścili do domku :)

Mam pytanie, czy mam się martwić zaczynającym twardnieniem brzuszka w 33 tygodniu ciąży??

Witam oczywiście wszystkie nowe mamusie w trójpaku :) oraz gratuluję rozpakowanym mamuśką !!!
 
Oleniolek powodzenia!!! I odezwij się jak będziesz mogła a najlepiej daj komuś nr tel. żeby nam od razu dac znac jak juz dojdziesz do siebie :D

Virtualna dobrze że wyniki się polepszyły a co do twardnienia to według mnie to indywidualna sprawa, u mnie twardniał ale szyjka była ok, i gdyby nie zatrucie do służej bym byla zapakowana...
 
lady witam Cie i gratuluje :)

Oleniolek powodzenia zycze :) trzymaj sie! i czekam na wiesci od Was :)

vitrualna super ze wyniki sa ok:) a mi nie twardnial, a szyjka sie skracala...
 
Witajcie!:-)
Ja dzisiaj już po wizycie u gin...chyba małą dyskusje wywołałam na temat leków i sposobów walki z infekcją.Pytałam swojej gin i powiedziała ze można stosować leki homeopatyczne-na kaszel mam Stodal a na ból gardła Homeovox. Jakby pojawiła się gorączka mam wysłać mężulka po receptę na antybiotyk. Póki co mam nadzieje ze pomoże i antybiotyk nie będzie potrzebny.

Maluchy rosną,dobrze sie rozwijają a szyjka w 23 tygodniu ciąży ma 3,05-nie wiem czy to dużo czy mało ale w razie skracania zakładają mi krążek.Kolejna wizyta za 3 tygodnie..a mi coraz ciężej,brzuszek rośnie

Oleniolek- 3mam kciuki żeby wszystko było ok;-)(mi gin dała do zrozumienia ze mam sie nastawiać na cesarke buuu)


Próbowałam stworzyć suwaczek...mozecie mi podpowiedzieć który kod i gdzie mam wkleić po skonstruowaniu suwaczka??Jakoś się w tym nie orientuje:-(Z góry dziękuje
 
reklama
oleaniolek - powodzenia!!! &&&&&&&&
karola - nie umiem dokładnie powiedziec:
panel kontrolny->moje ustawienia-.edytuj sygnature. wklejaj tam rozne linki. na podgladzie cos Ci sie w koncu pojawi.. ;-)
 
Do góry