reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

rabbit bardzo sie ciesze,ze wszystko w porzadku, ja jestem 8tyg i 6 dni wiec chyba bedziemy rozpakowywaly sie w zblizonym terminie?? ogolnie mam termin na 1pazdziernika, ale tu gdzie mieszkam wywoluja w 38 tyg z blizniakami wiec polowa wrzesnia jak nic. ja sie tylko modle by 1 trymestr juz sie skonczyl, o teraz za bardzo sie stresuje (jestem po poronieniu). pozdrawiam wszystkie Panie bardzo serdecznie.





Cześć , widze , że mamy zblizone terminy ja mam na 3 pażdziernika wg.kalenrza a wg. USG na 01 pażdzirrnika mam nadzieję ze będziemy sie wymieniały wrazeniami z ciazy . Ok kwietnia mam zamiat iśc na L-4 wiec bedę biała wiecej czasu, Pozdrawiam Cię Ewa
 
reklama
Witam was dziewczyny mam nadzieje ,że przyjmiecie mnie do swego grona , jestem w 8 tygodnii ciaży bliźniaczej i nie ukrywam , że dopiero się z tą myślą oswajam. Licze na wasze porady i doświadczenie Pozdrawiam ewa

Witaj Ewa i gratulacje z podwójnego szczęścia. Powiedz jak zareagowałaś? A jak twój mąż? dalej jesteście w szoku :)))

Ja praktycznie nie miałam mdłości i przez całą ciążę puściłam może dwa pawiki;-) współczuję sensacji ale myślę że wkrótce będzie lepiej :)))
 
Cześć , widze , że mamy zblizone terminy ja mam na 3 pażdziernika wg.kalenrza a wg. USG na 01 pażdzirrnika mam nadzieję ze będziemy sie wymieniały wrazeniami z ciazy . Ok kwietnia mam zamiat iśc na L-4 wiec bedę biała wiecej czasu, Pozdrawiam Cię Ewa


Czesc, gratuluje i ciesze sie z Twojego szczescia, ja obecnie jestem ponad 9 tyg, i czuje sie fatalnie, mdlosci calodzienno-nocne... :eek: ale damy rade! jeszcze troche :-p a jak Ty sie czujesz??
 
Witaj Eva! gratulacje podwójne :)

Poziomki - powodzenia :)

karola - nie znam się na lekach, też brałam paracetamol. Mi pomogło do tego - duzo malin (mam takie domowe zrobione...), miód, czosnek.. kwiat pierwiosnki (ale to jako że zioło, to piłam ostrożnie góra 1 szklanka dziennie), jak masz kaszel suchy i katar, to polecam sok z buraka (w sokowirówce pół buraka, mała marchewka i pół jabłka). No a przede wszystkim siedź w domku i się grzej.. zdrówka!
 
Dziękuję dziewczyny za rady..:-).już jest dużo lepiej,chociaż gardło boli i katar męczy.Jutro mam wizytę u swojej gin więc zapytam co i jak mozna brać.

Odebrałam kilka dni temu wyniki badania moczu,niepokoi mnie odczyn kwaśny,obecna glukoza,szczawiany wapnia i liczne kryształy. Miała któraś z Was coś takiego??Żeby nie było że jutro od gin oddelegują mnie do szpitalka wrrrr
 
karola - co do leków - to jeszcze propolki na gardło zdaje sięmozna brać - tak mi powiedziała Pani Magister w aptece ;)

a wyniki mczu.. nie mam pojecia
 
jedyne, co mogę polecić na kaszel, zwłaszcza suchy to tabletki Isla mint i kupienie nawilżacza powietrza. Na przeziębienie prawie nic nie działa - wszystkie te naurlne metody są nic nie warte niestety :(
 
no nie wiem czy tak nic nie warte.. inhalacja na rumianku i tymianku doskonale działa na mój zatkany nos i zatoki. Jak nie pierwsza to druga..
to samo z płukaniem gardła jeżynami (liściem jeżyny) - ostatnio miałam zapalenie krtani i przeszło świetnie po 2 dniach.
 
no nie wiem czy tak nic nie warte.. inhalacja na rumianku i tymianku doskonale działa na mój zatkany nos i zatoki. Jak nie pierwsza to druga..
to samo z płukaniem gardła jeżynami (liściem jeżyny) - ostatnio miałam zapalenie krtani i przeszło świetnie po 2 dniach.

popieram Nutrie, co do inhalacji...
ja ze swojej strony moge doradzic jedynie to co sama uzywalam jak bylam w ciazy, a bylam chora 2 razy na poczatku i kocu...
a wiec:
-cieple meko z miodem i czosnkiem
-czosnek na kanapkach,salatkach, potrawaich itp
-propolki
-tantum verde spray do gardla
-cytryna w plasterkach
-a na katar-cierpliwosc(leczony czy nie i tak trwa ok tyg),ale inhalacje to najepsze wyjscie plus sol fizjologiczna w sprayu , mozesz smialo brac ;)
 
reklama
Hey.Czuje się fatalnie , może troche lepiej jak na poczatku , mnie muli z rana i wieczorka , masakra , ale mysle ze dam rade przy pierwszej ciąży też tak miałam. Zaskakuja mnie tylko smaki jakie mam, raz na słodko raz na ostro. Wczoraj miałam lekkie "upłaty " brązowe ale dzisiaj jest ok, troche się martwie ale 3 marca idze do gin,. i mam nadzieje ze to nic strasznego. Pozdrawiam
 
Do góry