reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża bliźniacza

Rabbit GRATULACJE :-D

Witam Was Mausie:-)
Jestem w domku i tak jak myślałam miałam (a własciwie mam) sajgon do ogarnięcia a było to tylko kilka dni.
Ginka mi powiedziała że do szpitala na stałe kładą mnie pomiędzy 32-34tc.Dokładny termin ustali mój gin i ordynatorka patologii.Juz nie długo naciesze się wolnościa.
 
reklama
Cześć kobietki..pewnie orientujecie się co na przeziębienie w naszym stanie jest dopuszczalne. Już drugi raz w tym miesiącu rozkłada mnie choróbstwo-katar,ból gardła,gorączka. Za pierwszym razem byłam u lekarza ale nie chce znowu brać antybiotyków(choć mój lekarz zapewniał ze dobrał takie leki żeby dzidziusiom nie zaszkodziły) Słyszałam ze mozna brac paracetamol,ale nie wiem do0kładnie w jakich dawkach bo wydaje mi sie ze 3 razy dziennie,jak na ulotce to przegięcie:-(

Oprócz tego ostatnio dokucza mi ból pleców w ich dolnej części:-(ciężko mi sie odwrócić na drugi bok-coraz bardziej odczuwam rwę kulszową ehhh ale ponarzekałam...


A tak trochę bardziej sympatycznie to my o płci dowiedzieliśmy się w 17 tygodniu a w 21 byliśmy już całkowicie pewni że te nasze dwa gumisie to chłopaki..a miała byc Zosia i Zuzia hahaha i zaczął sie delikatny spór o imiona dla piłkarzy:-)Obraliśmy wersję imion na tę samą literkę,opcją początkową męża był Patryk i Piotr,kiedy ja upierałam sie przy Filipku, mąż poszedł na "kompromis" odnośnie literki F i jego pomysł to Fabian i Florian. Opcją ostateczną i za porozumienie stron nasi synkowie bęeą nazywać sie Aleksander i Maksymilian:-)(faktycznie na tą samą literę haha)
 
Karola, paracetamol brałam tylko raz na ból glowy 2 tabletki... Fajne imiona wybraliscie i po jakich przejsciach :)
 
Ja też tylko raz brałam paracetamol....podobno można... ale może spróbuj jakies naturalne metody skoro to początek... ja brałam też syrop *spam*.
Ale najlepiej to jednak z lekarzem konsultowac
 
karola88 bardzo fajne imiona - i dobrze że na inną literę;-) A co do leków to czasami lepiej wziąć antybiotyk niż pozwolić rozprzestrzenić się zakażeniu po organizmie. Nie będę opowiadała strasznych historii ale mam kilka niezbyt miłych doświadczeń. Jeżeli nie pomoże medycyna naturalna to nie bój się sięgnąć po antybiotyk:-)
 
Witam was dziewczyny mam nadzieje ,że przyjmiecie mnie do swego grona , jestem w 8 tygodnii ciaży bliźniaczej i nie ukrywam , że dopiero się z tą myślą oswajam. Licze na wasze porady i doświadczenie Pozdrawiam ewa
 
reklama
Nie najlepeiej sie dzisiaj czuje, mam nadzieję ,ze do jutra przejdzie, też miałyście straszne nudności, bo ja mam juz tego dosyć
pozdrawiam Ewa
 
Do góry