reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ciąża bliźniacza

magda b - ale wielkie te Twoje szkraby! Czym Ty je karmisz? ;-) No i szybko do szpitala sie wybierasz, szybciej niż ja. Eh, tez bym tak chciała!
heheh czym je karmie?? nie wiem...:-D nie jem dużo... przybyło mnie jakieś 15kg! ale to że one takie duże to pewnie też dlatego że i ja i mój mąż byliśmy dużymi dziećmi (ja 3,95kg, mąż 4,15kg) wieć to może też dlatego:-)
a Ciebie kiedy wysyłają do szpitala?
 
reklama
magda b - mnie gin chce w szpitalu widzieć dopiero 26-27 stycznia :( Ja czuję, że nie dotrzymam do tego czasu. Boję się, że coś przegapię, jakieś objawy i nie trafię do szpitala na czas w razie gdybym zaczęła rodzić wcześniej. Lubię mieć takie rzeczy zaplanowane i pod kontrolą, a nie zostawiać wszystko na zywioł. Jeszcze mi mój gin wyjeżdża na ponad tydzień miedzy 8 a chyba 17 stycznia. Same radości.
No i ja na plusie mam do tej pory 16kg, a w pasie 123cm.
 
Magda B ten czas szybko minął, ciekawe która z nas pierwsza sie rozpakuje. |Mysle ze gtez do tego czasu wyladuje w szpitalu, tylko mysle ze jak nic nie bedzie sie dzialo to beda czekac. Zobaczymy.
 
KOchane dziewczynki ponieważ rozpisałyście się na temat ciuszków, kosmetyków i ogólnie wyprawek, to ja mam pytanko. Powiedzcie kupujecie od razu 2 łóżeczka?? Pytam bo konsultowałam się ze znajomą która ma bliźniaki i ona mówiła że na początku wystarczy spokojnie 1 łóżeczko i do 3-4 miesiąca nie ma zupełnej potrzeby na 2 oddzielne...Co sądzicie??

my kupiliśmy dwa i dwa stoją już złożone:-D Pomyślałam że i tak będzie trzeba za jakiś czas kupić drugie więc załatwiłam to za jednym zamachem. Ponadto czytałam opinie bliźniaczych mam, że i owszem prze pierwszy miesiąc dzieci mogą sobie spać razem, ale potem zaczyna się wiercenie, wkładanie palców do oka, ucha i takie współspanie nie jest już możliwe:-D
 
Ponadto czytałam opinie bliźniaczych mam, że i owszem prze pierwszy miesiąc dzieci mogą sobie spać razem, ale potem zaczyna się wiercenie, wkładanie palców do oka, ucha i takie współspanie nie jest już możliwe:-D

I może skończyć się tak :) Miłego oglądania :)
[ame="http://www.youtube.com/watch?v=FY4hE09JkDE"]YouTube- Twin baby girls[/ame]
 
iws - super filmik... już się nie mogę doczekać jak moje dziewczynki będą sobie leżały w łóżeczku:-)\

magda b - mnie gin chce w szpitalu widzieć dopiero 26-27 stycznia :( Ja czuję, że nie dotrzymam do tego czasu. Boję się, że coś przegapię, jakieś objawy i nie trafię do szpitala na czas w razie gdybym zaczęła rodzić wcześniej. Lubię mieć takie rzeczy zaplanowane i pod kontrolą, a nie zostawiać wszystko na zywioł. Jeszcze mi mój gin wyjeżdża na ponad tydzień miedzy 8 a chyba 17 stycznia. Same radości.
No i ja na plusie mam do tej pory 16kg, a w pasie 123cm.
O rany! tak późno... masakra...ale oczywiście jak dotrwasz do tego czasu to będzie super dla dzieciaczków:-) noo i z tym wyjazdem to Cię nieźle urządził... mój gin powiedział, że nigdzie nie wyjeżdża i jest pod telefonem jakby co... i że napewno on będzie robił mi cc:-)
heh ja też się boję, że nie zauważę czegoś ważnego, ale koleżanki mi mówią, że nie da się niezauważyć np. jak wody odejdą:-p

Magda B ten czas szybko minął, ciekawe która z nas pierwsza sie rozpakuje. |Mysle ze gtez do tego czasu wyladuje w szpitalu, tylko mysle ze jak nic nie bedzie sie dzialo to beda czekac. Zobaczymy.

noo minął szybko jak cholera! noo ciekawe która będzie miała pierwsza dzieciątka przy sobie:-) mi gin powiedział, że nie będziemy czekać aż się samo coś zacznie dziać "bo po co mnie stresować":-)

Powiedzcie kupujecie od razu 2 łóżeczka?? Pytam bo konsultowałam się ze znajomą która ma bliźniaki i ona mówiła że na początku wystarczy spokojnie 1 łóżeczko i do 3-4 miesiąca nie ma zupełnej potrzeby na 2 oddzielne...Co sądzicie??

My kupiliśmy odrazu 2 łóżeczka 120x60cm. Myślę że na początku dzieci będą częściej w jednym łóżeczku niż oddzielnie, ale już kupiliśmy 2 i napewno jak się urodzą to mąż złoży odrazu 2 łóżeczka:-)
 
witajcie dziewczyny:-)
Ale sie ciesze ze znalazłam takie miejsce gdzie mozna porozmawiac z przyszłymi mamami bliźniaczków :))):-D
 
reklama
Do góry