reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

@ania_ka87 ,no sliczne te twoi księżniczki i jaki już duży. Ja też uważam, że oni są podobni. Masz to szczęście, że psysypiaja ,to masz więcej sił dla nich w dzień.
Ja im bliżej porodu tym bardziej stresuje się.
 
reklama
@ania_ka87 ,no sliczne te twoi księżniczki i jaki już duży. Ja też uważam, że oni są podobni. Masz to szczęście, że psysypiaja ,to masz więcej sił dla nich w dzień.
Ja im bliżej porodu tym bardziej stresuje się.

No powiedzialabym ze ktos tam na gorze sie nade mna zlitowal dajac mi dzieci spiace noca :D dla mnie i tak kazdy dzien jest mega wyzwaniem z czworka malych dzieci i calym domem na glowie,a wszystkim zajmuje sie sama ;)
 
@ania_ka87 ,no sliczne te twoi księżniczki i jaki już duży. Ja też uważam, że oni są podobni. Masz to szczęście, że psysypiaja ,to masz więcej sił dla nich w dzień.
Ja im bliżej porodu tym bardziej stresuje się.

A co do stresu to nie wiem czy masz cc czy sn ale ja sie wcale nie stresowalam, bo to byla moja trzecia cesarka :D poszlam rano i dzieki mojemu lekarzowi udalo sie zalatwic ze mialam cc tego samego dnia popoludniu ;) na dodatek bylam calkiem sama bo moj byl z dziecmi i przyjechal dopiero jak mu napisalam smsa ze jestem juz po :D
Naprawde jesli masz cc to nie ma co sie stresowac ;)
 
Dzieci lezą poprzecznie. Wiec będzie cc. Ja też dom i dzieci będę miec na głowie sama. Niby starszy ma już prawie 7 lat, ale to pierwsza klasa.
A ciebie to podziwiam. Jesteś bardzo pozytywnym człowiekiem.
 
A ja jestem ciekawa jak będę rodziła...może teraz coś powie:unsure: bo cesarki nigdy nie miałam, a naturalnie to boje sie o dziewczynę bo ona bedzie jako druga...zeby coś się nie przytrafiło. Ale ogolnie to jestem pozytywnie nastawiona:)
 
reklama
@ania_ka87 To się namęczyłaś:o ja na szczęście rodziłam krócej, bo pierwszą dwójkę po ok 6h, a trzeciego 3h więc w porównaniu do Cb to bardzo krótko;) ale teraz kto wie ile to może potrwać:sorry: a fajnie też byłoby zobaczyć dzieciaczki bez wcześniejszych męczarni;-) ;) Ale zobaczymy co powie mój gin i jeszcze zapytam tego od prenatalnych;)
 
Do góry