reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Ja nie wiem. Mam 2o2k. Zobaczymy jak urodza się. Dziś nie spałam całą noc. Tak mnie ręce bolali. Jak tak będzie do porodu o zwarjuje.
 
To po po prostu jak się kładę, dziewczyny gdzieś uciskają i mam strzasznę drętwienie rąk. A razem z tym ból. Ale wytrzymać muszę jeszcze chociaż do świat.
 
Hej :happy: Byłam na wizycie u prywatnego gina i szyjka 4,5 cm, więc póki co jakoś się trzyma na samej luteinie...
Byłam też na połówkowych. Ciężko było wszystko sprawdzić, bo dziewczyny strasznie szalały, ale suma summarum wszystko w normie :biggrin2::biggrin2: Aha, no i tak jak już napisałam wyżej będą 2 dziewczyny :-) :) ale czy dwu- czy jednojajowe dowiemy się po porodzie :happy2: Dostałam zielone światło na lot samolotem, więc za kilka dni lecę do Pl i pójdę do polskiego lekarza wszystko dokładnie posprawdzać.
 
reklama
To po po prostu jak się kładę, dziewczyny gdzieś uciskają i mam strzasznę drętwienie rąk. A razem z tym ból. Ale wytrzymać muszę jeszcze chociaż do świat.
Aha:eek: masakra, co te małe istotki mogą z nami zrobić. Może to było tylko jednorazowe. Oby się więcej nie powtarzało.

Ja mam takie coś, ze nie mogę wstać, bo mnie w dup... tak rwie, ale wapno pomoże. Chyba, że zapomnę kilka dni to od razu dostaję przypomnienie;)
 
Do góry